Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehet megszabadulni...

Hogyan lehet megszabadulni pár darab régi hullámpalától?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az azbeszt miatt veszélyes hulladék, és speciális módon kell szállítani, de pár darab miatt azért mégiscsak túlzás lenne iderendelni egy komplett teherautót az ilyesmivel foglalkozó cégtől. Más megoldás nincs arra, hogy legálisan megszabaduljak tőlük?

2017. júl. 10. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Add oda valakinek aki esetleg tudja hasznositani mondjuk egy mellèkèpület tetejère...
2017. júl. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 40 db volt, bementem a helyi kocsmába, elmondtam, hogy szabadulnék tőle, estére elhordták mindet kézben.
2017. júl. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kocsma jó ötlet, de ki is írhatod valami hirdetőtáblára, vagy "közhelyen", hogy X darab hullámpala ingyen elvihető.
2017. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jófogás-->ingyen elvihető
2017. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"pár darab miatt azért mégiscsak túlzás lenne iderendelni egy komplett teherautót az ilyesmivel foglalkozó cégtől"


Közlöm veled, hogy ki se jönnek érte! Mi három céggel is próbálkoztunk, de leszarták! Azt mondták, hogy ennyi hullámpaláért nem vállalják! (Pedig nem annyira kevésről van szól) (Csak nyilván nem egy gyárépületnyi mennyiség van a házunk mögött)

2020. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*(Pedig nem annyira kevésről van szó)
2020. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!