Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamion keréktőcsavarját kb...

Kamion keréktőcsavarját kb lehetetlen megszakítani, hogy ha nem 100 éves régi elkorrodált darab?

Figyelt kérdés
Láttam,hogy kamionos ráállt egy jó 1 méter körüli csőre és úgy húzta után a pálya mellett az egyik kerekén.
2016. dec. 1. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden menetet meg lehet szakitani...meg akkor is ha nem valami szetkorhadt anyagról beszelünk!Az mar mas kerdes hogy valami iszonytató erő kell hozzá!
2016. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég komoly anyagból vannak azok. ha jó a csavar, akkor azt nem szakítod meg.

Amúgy szokott lenni a készletben nyomaték kulcs is. Na azt szigorúan csak lazításra lehet használni. Azzal könnyedén megszakítható a csavar.

2016. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyomatékkulccsal megszakítani? Mintha pont azért lenne, hogy adott nyomatékkal húzhasd meg a csavart és ne szakítsd meg véletlen se...
2016. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyeneket húzogattam jó sokat, szervizben, volt, ami szimplán csak anyagfáradás miatt tört el, hogy épp, csak hozzáértem. Légkulccsal lettek meghúzva, ami jóval nagyobb, mint a személyautós szerelőkénél van. Na még avval se lehetett megszakítani. Csak mondom, anyagfáradás miatt eltört. 1x találkoztam ilyennel.
2016. dec. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet szakítani, de ennyitől még nem. Egyébként meg van rajta vagy 10-15 darab, aligha fog mind egyszerre eltörni.
2016. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 12 t-ás teherautómon a 6-ból egy csavar elszállt, miután fogtam egy keményet (kátyú), ami ráadásul kormányzott keréken volt.

Nem mondanám, hogy teljes nyugalomban folytattam a dolgom.

2016. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az milyen 12 tonnás amin 6 kerékcsavar van ?:D
2017. jan. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!