Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehet mobilházat...

Hogyan lehet mobilházat felújítani?

Figyelt kérdés

Van egy telkünk, ahova szeretnék 1-2 éven belül költözni. Viszont ez a telek nem engedélyezhető építésre. Tehát olyan ház kellene, amihez nem kell engedély. És én csak a mobilházról tudok, ami ilyen.

A keret 2-3 millió. Jobban szeretnék a 2 felé hajlani.

Nézegettem a cégeket, amik készítik ezeket a házakat, de 110-200ezer/négyzetméter szerintem sok. Mikor egészen pofásakat lehet kapni 1,5M körül.

Tehát egy ilyet gondoltam venni, és még egy milliót rákölteni.

Szeretnék neki egy szép külső burkolatot adni, illetve a belső illesztéseknél látható vonalakat a falakon, valahogy lesimítani.

Mivel fodrász vagyok egy szalont szeretnék az elejébe, ami külön nyílna.

Már pár éve gyűjtögetek, de sajnos mindig jön valami, amire elmegy a pénz.


Szóval a lényeg, hogy cikkek és bármilyen információ érdekel, hogyan vannak ezek a "házak" felépítve. Hogyan újíthatóak fel. Stb.

Ha keveset gondoltam önök szerint, mint 3 M. Akkor nyilván gyűjtök még. Sajnos nem vagyok tisztában egy felújítás költségével. (Vagy nehezen, de beletörődöm egy készítő céggel készíttetni egyet.)


Kérem, aki tud információval segíteni, az írjon!



2017. júl. 16. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézz utána a helyi szabályozásnak!

[link]


+ Ha nem lakóház, nem tudsz lakcímet bejelenteni oda.

2017. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!