Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Poli-Farbe festékkel kapcsolat...

Poli-Farbe festékkel kapcsolatban kinek mi a tapasztalata? 1 liter valóban lefed közel 10-15 négyzetmétert? Milyen minőségű? Ár/érték arányban milyen? Kenhetőség? Fedőképesség? Esetleg más márka? Héra, Dulux?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel, gyönyörű!

Szerintem viszont nem elég 1 liter 10-15 m2-re, legalábbis nekem nem volt elég. Egyébként ez is csak akkor igazán szép, ha kétszer van kenve, de próbáld ki, mert minden fal más.

Gipszkartonfalra lehet elég egyszer is, de nekem hagyományos, vakolt falam van.

2017. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Poli-Farbe gyárnak elég sok féle festéke van, kérlek pontosítsd a kérdést ;-)
2017. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

A 2-est olvasva pontosítanék, én a Platinumról írtam a tapasztalataimat.

2017. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vakolt fal és fehér, de tiszta igényes fal. Nem a Platinum, hanem van valami másik, talán az olcsóbb is. Kör alakú dobozban van.
2017. júl. 22. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A platínum nagyon jó,szép a fal tőle és elég egy rétegben festeni.Trombitavirág,jól tartja a színt.
2017. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az inntaller-re gondolsz akkor valószínüleg. Középkategóriás festék, teljesen rendben van fehér és pasztell színek kenéséhez. 1 nagy kanna cirka 80-90 m2-felületet tud, könnyű alkalmazni. 2 réteg ajánlott belőle, mint az összes hasonló kaliberű festékből is. Az 1 rétegűként hirdetett festékek csak korlátozott körülmények közt állják meg a helyüket, én nem javaslom őket. Ez a festék neked teljesen megfelelő :-)
2017. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!