Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van valami módja a gázcsonk...

Van valami módja a gázcsonk bevezetés felgyorsítására?

Figyelt kérdés

Most vettünk egy házat 2 hete, és nincs sajnos bekötve a gáz. Felhívtam a tigázt, és azt mondták, hogy 1-2 év lesz, mire bekötik!


A helyzet az, hogy jelenleg a házban nincs semmilyen fűtési rendszer. Még pár hónapig el lennénk egy bojlerrel, megy egy elektromos főzőlappal, de 1-2 évig nem! Főleg, hogy jön a baba is.


Nincs valamilyen módja az ügymenet felgyorsítására?

Akár jogi út is szóba jöhet, ha segít. Egyszerűen hihetetlennek tartom ezt az egészet. Főleg, hogy a mellettünk lévő utcában fut végig a gerincvezeték, nem messze.


Bármilyen javaslatot meghallgatok! Köszönöm előre is!



2017. júl. 24. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ti utcátokban nincs bevezetve a gáz, akkor semmi esély rá
2017. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megkérdeztem volna a lakásvásárlás előtt...
2017. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mellettem lévő szomszédnak be van vezetve. Ő saroktelken van, szóval itt vagyunk az utca mellett, amiben fut a gerincvezeték.
2017. júl. 24. 13:09
 4/5 A kérdező kommentje:

1.5 évig néztük a házakat, mire ráakadtunk erre. Ezt tudtuk csak, több pénzünk nem volt rá. Idő is szorított, szóval kényszerpálya volt.


Persze több pénzzel egyszerűbb lett volna. Akkor alapból összkomfortosat vettem volna.

2017. júl. 24. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor vezesd be saját költségeden.

Vagy marad a vegyestüzelés...

2017. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!