Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan kell egy munkát megrend...

Hogyan kell egy munkát megrendelni?

Figyelt kérdés

Szinte minden magam csinálok. Nem azért, mert olyan okos vagy ügyes vagyok, hanem mert, ha "szakembert" hívtam, az ártól és referenciáktól függetlenül sokkal rosszabb munkát végzett.

Vannak feladatok, amit nem bírok kondícióval, vagy a törvény nem teszi lehetővé, hogy én csináljam (pl:gáz)

Ilyenkor hogyan kell szakembert keresni, hogy esélyem legyen az elfogadható munkára?



2017. júl. 27. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk csapjál fel egy kisokost/aranyoldalak,vagy ha már itt kèrdezed neten is van rengeteg vállalkozó aki hirdeti magát,sok olyan oldal is van ahol már èrtèkelèst is tudnak leadni az adott szakemberröl olyanok akik már igènybe vettèk a szolgáltatását.Szóval hajrá..
2017. júl. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!