Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Laminált padlót eggy nap...

Cic0128 kérdése:

Laminált padlót eggy nap alatt le lehet rakni?

Figyelt kérdés
Én szoktam festeni a lakàst kitapétàztam szüleimnél , le raktam a lunóleumot. Tényleg nem nagy dolig a laminàlt padló lerakàs vagy azért szakértelem is kell hozzà? Valaki azt mondta csak olyan mint a pazle. Csak az írjon aki tanàcsot ad és nem kötözkódni akar. Köszönöm
2017. aug. 22. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz szép egyenesen és derékszögben vágni, akkor nem egy nagy kaland.
2017. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen tudok. Bàtyàm burkoló neki is sokat segítettem mikor otthon csinàlt minden . igaz én nő vagyok de barkàcsolni tudok . pàronak is én segítek mindent
2017. aug. 22. 18:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Olyan, mint a puzzle, csak nagy, derékszögű elemekből.
2017. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálam egy 10 nm-es szobába az előző felszedésével együtt végeztek kevesebb mint 2 óra alatt.

Ahogy néztem még nekem sem tűnt nehéznek, pedig én abszolút technikai antitalentum vagyok.

Ha a tapétázással nem volt gondod akkor biztos hogy ez könnyeden menni fog.

2017. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk sok fugg am attol, hogy 30 negyzetmetert kell lerakni, vagy 300-at, meg hogy az aljzat mennyire van elokeszitve. amugy tenyleg puzzle, csak kell hozza tisztesseges furesz meg meroszalag.
2017. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
6x4 es a szoba nem nagy , padlószőnyeg alatt parketta van de régi és nagyobb munka lenne vele. Köszönöm igy még jobban bele merek vàgni.
2017. aug. 22. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy dekopír fűrészt mindenképpen szerezzél, nagyon meg tudja gyorsítani a dolgokat. Plusz ne egyedül legyél, mert az összeillesztésnél jól jönnek a plusz segítő kezek.
2017. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok és most cseréltem le a laminált padlómat, mert kopott volt.

Én szedtem fel a régit is és én tettem le az újat.

Arra vigyázz, hogy ennél is kell rést hagyni a fal mellett (legalábbis nekem így mondták, ezért így csináltam) de azt a szegőléc eltakarja. Ha az ajtónál vagy kéménynél van kiszögelés, ott gérbe kell vágni a szegőt, de ezt te is biztosan tudod.

[link]

Alátét is kell, erről itt egy jó kis összefoglaló:

[link]

És ahogy írta valaki, tényleg könnyebb mint tapétázni és gyorsabb is!

Jó munkát!:)

2017. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Azért én megnézném a helyedben a szőnyegpadló alatt a parkettát, lehet, hogy egy csiszolás+lakkozás csodát tenne vele és egy szép parketta azért mégiscsak más.

2017. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Leszünk hàrman is Szombaton jönnek az ablakosom ablakot cserélni azért is akaromvasàrnap a padlót . Gépek vannak fúró meg dekopír is . Màr úgy vàrom hogy megszépüljön a lakâs , aztàn jön a fürdő bàr azt bàttyàmra bízom ott csak a csempét veszem meg. Ez az év a lakàs felújítàse és mpst halottam gàzkonvektor csere àllami tàmogatàssal még lehet azt is megpàlyàzom. Szép estét mindenkinek :D
2017. aug. 22. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!