Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Padlószőnyeg vagy laminált...

Padlószőnyeg vagy laminált padlót rakjunk inkabb a halószobaba?

Figyelt kérdés

Ki melyikre esküszik?

A padlószőnyeg divatja múlt? melyik a tartósabb, es melyik jön ki olcsóbban kb 20m2 es szobára?



2017. máj. 21. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Laminált a jó , párazáró fólia kell alá . 8mmes simán 10 évet kibír . A szőnyeg gyűjti a koszt ,foszlik nehéz takarítani és fakul . A bútorok alá filc alátétek tehetők és ezzel lehet mozgatni őket takarításkor . Árába is alig kerül többi az akciós padló mint a szőnyeg . Kárpit szeggel is feltehető a szegélyléc , a ragasztó drága és szaglik 2 napig .
2017. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van előnye,meg hátránya is mind 2 nek .Padlószőnyeg melegebb,de ahol járnak rajt ott kopik is.Takaritása sem olyan egyszerű,a por nagyon bele tud ülni .

A laminált padozat mindig hidegebb,de ezt szőnyegekkel ki lehet védeni. 1 nedves törlővel csak fel kell törölni .

2017. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A padlószőnyeg nagyon régies, meg lehetetlen takarítani is...nem valami szép.
2017. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy jófajta laminált, vagy bambusz parketta.
2017. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk laminált van, mert az a padloszonyeg, ami tetszik, rettenetesen drága (18 ezer ft negyzetmetere és 20 negyzetmeteres a szoba), de nem szeretem. Mezítláb hideg, így kellett rá szőnyeget rakni, emellett kényes a vízre, lefeküdni is hideg rá (nálunk ez házasélet közben gyakran előfordul, de így valamit magunk alá kell teríteni). Úgyhogy én azt mondtam a férjemnek, hogy 5 évig nem kérek semmilyen ajándékot se szülinapra, se házassági évfordulóra, hanem 5 év múlva megvesszük álmaim padlószőnyegét.
2017. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, ha már így kitértél rá: 5 év múlva mekkora élvezet lesz a spermát és a hüvelyváladékot sikálni álmaid padlószőnyegéből :DDDDDDDDDDD
2017. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi bambuszparkettát tettünk, de az 200e fölött lesz, nem olcsó.
2017. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szőnyeget semmiképpen sem tennék, nagyon koszolódik, kopik. Laminált, amit fel lehet mosni, nagyon jó minőségűek vannak már! Arra lehet szőnyeget tenni, ha hidegnek érzed, azt lehet cserélni, tisztítóba vinni stb...
2017. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pptomi ***** válasza:
Vannak már fa hatású lamináltak, amiről nem mondanád meg, hogy nem fa. Elég drágák, én valami 8 000 Ft/m2-ért vettem, de kisebb szőnyeget kellett rakni az ágy elé és mellé, mert elég hideg. A bambusz is jó választás.
2017. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!