Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszoba padló összefolyó...

Fürdőszoba padló összefolyó megszüntetése hogyan?

Figyelt kérdés
Burkoljuk a fürdőszobát, vagyis egy zuhanyozó van kézmosóval. Wc másik helységben. A padlón van egy összefolyó amit egy zárókupakkal lefedünk, kiegyenlítés után leburkolnánk. Mivel igy vízszintes lenne a padló. Abban nem vagyunk biztosak hogy az összefolyó büzelzárót ami egy leforditott könyök vegyünk e ki. Állítólag nem fog levegőt kapni és lassan fog lefolyni a viz, a lezárás miatt. Kérem aki tud segítsen ebben - előre is köszönöm

2017. szept. 1. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is megszűntettem. Nem kell kivenni a könyököt. A levegőt meg nem onnan kapja.

Sajnos M.országon egy csomó marhaságot beépítenek a házakba feleslegesen.

Ilyen pl. a padlóösszefolyó, meg pl. minden szobánál a küszöb stb...stb...

2017. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem szüntetném meg. Mi lesz, ha az ócska kínai gumitömlő, amivel be van kötve (márkától függetlenül bármelyik) mosógép (vagy csaptelep) egy szép napon eldurran és arra érsz haza, hogy bokáig ér a víz a házban?

Nem játék.


Küszöb meg abból az okból van, hogy ne legyen áthallás a szobák között. De akik egész nap suttognak, meg soha sincsenek otthon, azoknak tényleg felesleges, sőt egyenesen bosszantó.

2017. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kirle083 ***** válasza:
Ne szüntesd meg!!! Lehet kapni jót, szépet, modernet! Ha bármi történik (mert történhet) a vízvezetékkel, mosógéppel, bojlerrel, a szomszédodat sem fodod leáztatni, illetve a lakásodat sem!! Gondold át!
2017. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kirle083 ***** válasza:
Az is nagy baj, hogy a panelházakban egyedül a szemétledobókban van összefolyó. A lakásokban is jó szolgálatot tenne baj esetén.
2017. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!