Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mésszel festett falra csak...

Mésszel festett falra csak mésszel lehet ismét festeni, vagy bármilyen egyéb normál festék is rajtamarad? (Beltér)

Figyelt kérdés

2017. szept. 12. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Diszperzittel rá lehet menni de arra vissza mésszel már nem, előtte csiszold simára.

Egyébként minden festék írja mire lehet felvinni, vagy kérdezd a szaküzlet eladóját, vsznű van már annyi tapasztalata.

2017. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kicsit megkapargatod a mész szemcsék miatt , egy alapozás nem árt (vagy hígított festékkel át rajta) mert erősen nedvszívó a meszes fal és aztán mehet rá diszperziós.

De pl diszperziósra meszelni már nem lehet

2017. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet festeni, ahogy már írták előttem.

Én mészpárti vagyok, mert a mész természetes, szép, fertőtlenít is és a fal is megfelelően szellőzik alatta, tisztább hatást kelt. Lehet kapni modern mész alapú festékeket, amik jól fednek, megfelelő adalékot tartalmaznak a könnyű festéshez.

2017. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 12. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!