Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Zalakerámia fürdőszoba burkoló...

Zalakerámia fürdőszoba burkoló ciki konyhába?

Figyelt kérdés

[link]

A legvilágosabbja? Nagyon jó árban van. A konyha keskeny és alacsony, mindenképp világosabb burkoló kell. Ennek a másodosztály burkolója 1880 ft, nem álmaim netovábbja, de főként a szigetelésre kell a pénz. Még arra gondoltam, hogy esetleg beletennénk egy egy barna lapot, hogy feldobja.

Vagy konkrétan fürdőszobait nézzek?


2017. szept. 22. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teszed be a díszcsíkot, akkor nem lesz fürdőszoba jellege és nyugodtan teheted a konyhába is.
2017. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, ez a Te konyhád, a Te lakásod, a Te pénztárcád, a Te életed. Nem kell megfelelnie másnak csak neked.

Keskenyebb csíkokkal vagy a csempe elforgatásával (pl.halszálka minta) is feldobhatod,

Szerintem nem kell hozzá más szín, gyönyörű csempematricák kaphatóak, vagy bordűrök amivel mindjárt konyhai át varázsolhatod ezt a csempét is.

2017. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez a földre lesz burkoló, amit linkeltem. A szekrényünk vanilia ajtó és barna oldal. Az asztalunk székünk ezer éves sötét,egyáltalán nem fog passzolni a burkolóhoz, de egyszer újítani szeretnénk, akkor modern világosabb lesz.

Ez a burkoló bézsnek van írva, de nem tudom, nekem talán mintha menne a rózsaszín árnyalatba. ami nem tetszik rajta, az a felülete, ha rásüt a fény, olyan mintha "foltos" lenne, gondolom az a csúszásmentesítő rész.

2017. szept. 22. 08:19
 4/8 A kérdező kommentje:
2017. szept. 22. 08:20
 5/8 anonim ***** válasza:

A földre meg pláne teheted, nincs ráírva, hogy csak fürdőben használható!:)

Az öreg bútorokkal meg egy doboz festék csodákra képes, csak előtte egy kicsit smirglizzétek át!

2017. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A csempe csempe. Oda teszed, ahová szeretnéd. Nekem mondjuk nem tetszik, elég ódivatú. De az első válaszoló tanácsát fogadd meg:


"Szerintem nem ciki, ez a Te konyhád, a Te lakásod, a Te pénztárcád, a Te életed. Nem kell megfelelnie másnak csak neked."


Mi is építkeztünk tavaly. 1-2 hónap után besokalltunk a sok kéretlen tanácsból, meg a jószándékból. Senki véleményét nem kérdeztük, legfeljebb műszaki megoldásokkal kapcsolatban. De azt sem a rokonoktól.

2017. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kopásállóságot kell nézni, PEI IV az jó, mehet konyhába. Pl. PEI III, az csak fürdőbe jó, amit kevesebbet használsz, mert gyorsabban kopik.


Megjegyzem ez egy 20 éves dizájn, uncsi. Ráadásul a II. osztályú az már igen hibás, legalább dupla mennyiséget kell venni, hogy ki lehessen válogatni és kinézzen valahogy. Így drágább végül, mint az I. oszt.


Azon felül azt írod, kicsi a konyha. Mekkora? Max. 10 m2 lehet... Ha olyat veszel, ami igazán tetszik, mondjuk átlagáron 5-6 ezer Ft/m2, akkor max. 40 ezerrel lesz drágább. És 20 évig azt nézed, ami tetszik...

2017. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!