Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szegedi panellakás felújításáh...

Szegedi panellakás felújításához keresek szakembereket, összeszokott brigádot. Kit javasolnátok?

Figyelt kérdés

52 nm-es szegedi panellakás lenne 10 emeletes épületben. Átfogó felújításról lenne szó: laminált padló cseréje, parketta felújítása, linóleum felszedése, csempe és padlólap lerakása, glettelés, festés, konyhaszekrény csere...

Ehhez keresnék olyan csapatot, akik megbízhatóak és munkájuk szép, igényes.

Előre is köszönöm!:)



2017. szept. 26. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Ha csapatot fogadsz,a gatyád rámegy....

Próbálj a Jófogáson feladni hirdetést,vagy regelj a

"Szegedi állást,munkát keres~kínál" Facebook- csoportba,és ott hirdess/keress.

2017. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy valamivel drágább, de legalább nem nekem kellene megszervezni mindent. Az anyagok beszerzését, a sitt elszállítását, sőt egy magára valamit adó csapat még fel is mossa a lépcsőházat maga után minden nap. Egy ilyen csapatot én is ismerek, láttam már több munkájukat is, de ők annyira el vannak havazva, hogy nem tudják vállalni már ezt a lakást.

Nem hiszem, hogy ők az egyedüliek Szegeden, akik ilyen jó munkát végeznek, ezért gondoltam, hátha tud nekem ajánlani valaki megbízható szakembereket.

Ezen kívül azért szeretnék még brigádot, mert akkor ők szervezik meg maguk között a munkát. Én nem tudom, hogy milyen sorrendben érdemes nekilátni a munkálatoknak, ők viszont igen.

2017. szept. 27. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!