Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudnátok ajánlani panel...

Kishuta kérdése:

Tudnátok ajánlani panel lakásban beltéri ajtók cseréjéhez céget/szakit?

Figyelt kérdés

Panel lakásban szeretnénm lecserélni a régi beltéri ajtókat újakra (tokkal vonóval). Bekértem már ajánlatot több helyről is, egyedi méretre gyártott teli CPL ajtókat kerettel nagyjából br. 55-60e forint körül adnának. Lehet ennél olcsóbban is szerintetek? Illetve a fő kérdés az, hogy a legtöbb ajánlatot adó cég csak az ajtót gyártja, szereléssel vagy nem foglalkozik vagy csak horror áron. Tudnátok ajánlani szakembert / céget aki megbízhatóan, számlásan garanciát vállalva jól dolgozik? Helyszín Bp, XVIII. kerület.


Köszi!



2017. aug. 20. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen céget és bocs, hogy offolok, de szerintem 55-60 ezer (számlásan) szerintem nagyon olcsó ezért (nem hazabeszélek és nincs benne érdekeltségem, ez csak a véleményem).
2017. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A bruttó 55-60e forint számlásan értendő, de körítések nélkül (tehát kilncs, küszöb és zár nélkül). Úgy is túl olcsó?
2017. aug. 20. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Barkácsüzletek alap ajtói 20 ezertől indulnak tokkal, erre a beépítés még 1szer ennyi szmla nélkül. Az egyéni ajtó gyártás kb 50 ezer plusz zár plusz régi kibontás és a beszerelés összesen 35-40 körül .
2017. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ajtó ,ablak szakboltokban mester embert is kinálnak .

A mesterekkel lehet egyezkedni,hogy munkaidőn kívűl rakják be .Panelban max 10 perc az ajtó kivétele .Fél óra legyen a berakása,másnap jönnek lesimitani a falat. A panelokban is szabvány méretüek vannak.Az a szakember aki naponta 1 ajtó berakására képes,az keressen más munkát .

Az OBI ban most volt beltéri ajtó akció.Még 11 ezer sem volt a kezdő ár .

2017. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én mindenhol azt az infót kaptam, hogy panel lakásba abszolút nem jó a barkácsáruházakban kapható ajtó. Ezt alátámasztandó nálunk az ajtónyílás magassága csak 205 cm, a magyar szabvány szerinti ajtók viszont 210 cm magasak.


Szóval ha van is olyan panel, ahová jók az MSZ ajtók, a miénk nem ilyen.

2017. aug. 20. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Levágsz az aljából 5 centit és kész. Nem kell ezt túlbonyolítani
2017. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem bonyolítom túl, de a szélesség sem stimmel, mert nálunk 95 cm, MSZ meg 90 cm határoz meg. Szóval itt meg fel kellene tölteni a falat 5 cm vastagon.


Becsülöm, hogy válaszoltok, de én ezeken a körökön már rég túl vagyok, az eredeti kérdésemre keresném inkább a választ (szakember).

2017. aug. 21. 09:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy annyit hagynak ki a kőművesek is ha házat építwnek. Azt az öt centit. Hogy körbe lehessen fújni púr habbal a tokot. Mert ugyebár manapság már úgy szokták. Tehát veszel egy szabvány ajtót 90x210- est. Levágsz belőle 5 centit. Berakod a helyére beékeled befüggőzöd. Majd örbefújod purhabbal. Egy ajtó beállítása így kb fél óra.
2017. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 1986szniki válasza:
Lehet,megoldódott a probléma,de ajánlok egy vecsési asztalost Dékány Gábort,elérhető áron épít be,illetve vállalja is fából nyílászárók gyártását,ha szükséges adok hozzá elérhetőséget.
2018. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bemész szépen valamelyik Aranyablak üzletbe (Budapesten 2 van) ott kapsz ajtót illetve ajánlanak neked beépítő szakembert is akivel napi kapcsolatban állnak. Jelenleg egyedi méretre gyártott keresztszálas tele ajtó átfogó tokkal akciós 50.600.- + Milano BB rozettás kilincs 1500.-

Beépítési költség vállalkozó függő, de kb. 10-15.000.-

Ennél jobb árat nem kapsz máshol sem.

2018. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!