Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az normális, hogy egy panelház...

Az normális, hogy egy panelház felső emeletén viszonylag alacsony a víznyomás?

Figyelt kérdés
Kilencediken vettünk lakást és hát nem mondom, hogy alig folyik, de jóban kisebb a nyomás mint szerintem elvárható lenne. Otthon is panelban laktunk, igaz az elsőn, de ott ha teljesen megnyitom a csapot ömik mint állat, itt meg akkor is csak komótosan csordogál, pl a kád is nagyon lassan tellik meg. Ezen lehet segíteni, vagy egyszerűen az okozza hogy magasan van és nagyon kint? (Békás széle)
2017. okt. 14. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A gravitáció okozza, nem az, hogy Békás széle.
2017. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a csapokon a szűrőket nincs e eldugulva.
2017. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem, laktam nyolcadikon, semmi ilyen nem volt.
2017. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a szomszédoknál? Az szerint lehetne megmondani.
2017. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat mert az ilyen magas házaknak saját hidrofor rendszerük van .A 9. közel 30 m,vagy magasabb is.

3 bárnál is csak a víz megjelenése van .Ahhoz hogy erősen follyon,5-6 nak kellene lenni.Ennyivel nem dolgoznak a vízművek sem .80 mes viztorony közelében lakom,és 3.5 bárt mértem .

2017. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nálunk csak az egyik csapnál volt gond, sejthető volt, hogy azzal van a baj. Teljesen elvízkövesedett, kicseréltük, így már tök jó a nyomás. Érdemes körbekérdezni a szomszédokat, majd ha ott is probléma, akkor jelezni a közösképviselőnek, aki megtudja tenni a szükséges lépéseket.
2017. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!