Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van olcsóbb megoldás panellaká...

Van olcsóbb megoldás panellakásba, biztonsági ajtón kívül?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb 150ezer Ft.Nem érzem szükségesnek a biztonsági ajtót,inkább vennék olcsóbb ajtót,és rakatnék bele biztonsági zárat.Ajánlásokat kérnék,és véleményeket,köszi!
2017. okt. 21. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Hevederzár pl .
2017. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Betanitott snauzer kutya .
2017. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rács az ajtó elé, de szerintem elég gettó hangulata van.

A zár önmagában kevés, egy olcsóbb bejárati ajtót fél perc (se) befeszíteni.

2017. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mienk 50ezer volt, 12 ponton zár és én sk beraktam 30perc alatt.
2017. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztonsági zár kb. semmit nem ér, akkor már inkább maradjon a panel ajtó egy komoly hevederzárral. Vágtam szét ilyen ajtót, nem egykönnyen adja magát még az udvaron, szerszámokkal is macerás. Ez a tipikus ami szokott lenni panelban. Egy jó hevederzárral nem lehet sokkal rosszabb mint egy biztonsági ajtó. Főleg, ha a kínai vacak. Van ahol azt is 150- ért adják.
2017. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Én is az utolsó kommentelő verzióján gondolkozom.Mennek a zöldek :)
2017. okt. 21. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos 150-ért még nem kapsz jó ajtót. Azok inkább 250-300 körül indulnak. Ha viszonylag olcsón akarod fokozni a biztonságot, akkor vegyél beltéri biztonsági rendszert. Ezekben van kamera, mozgásérzékelő, hangérzékelő, ajtó/ablak nyitás detektor, és mindezekről automatikus email/sms értesítés, illetve automata hangriasztó bekapcsolás. Ezek a dolgok szerintem még egy komolyabb ajtó mellett is elférnek.
2017. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!