Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ház alárakásnál megrepedhet e...

Ház alárakásnál megrepedhet e a fal?

Figyelt kérdés

#ház #Alárakás
2017. okt. 22. 19:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na végre megtudtuk. Körbe alá kell falazni. Alul szigetelni. Ha nincs alap utólagosan azt is kell tenni. Minden megoldható. Csak ki kell számolni mennyibe kerül. Egy új ház iszonyat drága. Egy jobb használt is ha olyan helyen van. Ha megcsinálják normálisan akkor is fog igazodni a ház. Megrepedni ezérr mindenképp megfog. Célszerű lenne ha alá van falazva pihentetni egy évet és csak azután vakolni. És még akkor is előjöhet hajszálrepedés. Én pont ilyet csináltam. Vártam egy évet majd teljesen új vakolást kapott kívül belül. De hajszálrepedés így is lett. De alig látható. Következő festés el is tünteti gondolom.
2017. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"a fal fel van vizesedve kb 40 centig"


-Bár, még mindig nem írtad, hogy miből van, de feltételezem, hogy vályog.

1 Nincs alapja.

2 Nincs szigetelés

3 Sose fogod tudni úgy megcsináltatni, hogy tökéletes legyen.

4 A 3-ik-ból adódóan mindig mozogni fog, így mindig megreped valahol.

5 Egy házat nem lehet utólag alapozni úgy, hogy a szerkezet ne sérüljön, - nemhiába az alapozással kezdik a házépítést-

6 Jó üzlet az építő vállalkozóknak, mert sok pénzt leakasztanak a h/*ülye tulajtól aki annyira bolond volt, hogy egy ilyen házat megvegyen.

- Sose vennék olyan házat aminek 1 nincs alapja, 2 utólag volt aláfalazva/szigetelve.

7 Legközelebb kérdezz értelmesen, és részletesebben írj, mert odamegyek és elveszem a játékodat.

2017. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mint írtam én ilyet csináltam. Na engem nem vettek le és megcsináltam magamnak a caaláddal. Nyilván kényszermegoldás az utólagos alap de ha nincs akkor ez százszor jobb mintha úgyhagyná az ember. Hagytam egy évet ülepedni ífy nincs vele gond. Csont száraz meg nem mondaná senki hogy vájog.
2017. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha anyirre érdekel a válasz, hogy még kérdezni se tudsz, akkor vedd meg, ásogass, törögess, költs rá. Vágj bele még a h-nek is megéri.
2017. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen házat nem szabad megvenni. Felejtsd el.
2017. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem vettük meg kiderült a földhivatalba hogy nem is az a tulaj akit mondtak,kockázatos nem mentünk bele.
2017. okt. 28. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!