Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Télen tényleg nem szabad a...

Télen tényleg nem szabad a házban ablakot pucolni, mert megrepedhet az üveg?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap pucoltam,semmi baja nem lett.

(nem volt tervezve igaz,csak a két jógyerekem úgy döntött,ha nincs igazi hó,akkor befújja műhóval kívül belül...)

2013. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kint fagy, Te meg meleg vízzel mosod le az ablakot az alkoholos tisztítás előtt, akkor megrepedhet. De hát az üveg már csak ilyen.
2013. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nagy hőkülönbséget produkálsz. De ha viszonylag hideg vízzel mosod, vagy pláne csak spriccelős mosóval, akkor semmi baja nem lesz.
2013. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A régi üvegek eleve vékonyabbak és azokba nincsen keverve semmi műanyag, a most kapható nyílászárókba vastag biztonsági üveg van, amit nem igen lehet, vagy elég nehéz megrepeszteni
2013. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Captain Hindsight válasza:
100%
ha kint mínusz ötven fok van és forrásban lévő vízzel pucolod akkor megeshet bizony
2013. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad pucolni. Így jobban hő szigetel. Ráadásul még azt hiszik hogy valami rendes ember lakik ott.
2013. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap pucoltam langyos vízzel. Valóban, ha kint nem fagy, és nem forró vízzel mosod, akkor nyugodtan!
2014. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!