Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Használt már valaki ilyen...

Használt már valaki ilyen festéket a falra?

Figyelt kérdés

Azt írják falra is festhető,félig szeretném a falat lefesteni vele,hogy a kicsik kedvük szerint rajzolhassanak rá.

[link]


2017. okt. 24. 16:38
 1/7 TappancsMancs ***** válasza:
Másnál láttam, gyakorlatilag egy iskola tábla felület falon. Nálunk nincs.
2017. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi többször kentünk falra már ilyesmit(más márkát) teljesen megfelelő falra is. Az más kérdés, hogy én inkább táblát vennék a gyereknek :-)
2017. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kerestem itt interneten de én nem találtam,nagyobb mennyiésgben hol vehetnék táblát h a falat körben félig beborítsa? :)
2017. okt. 25. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nevelés kérdése, hogy csak ott firkálnak ahova szabad ;-)
2017. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindig akad egy ilyen kötszködős komment.. Aki unalmából provokálja itt a népet.. Köszi a semmitmondó válaszodat :D Meg vannak nevelve hidd el,nálad jobban az biztos :D
2017. okt. 25. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó nevelés lehet az ahol a szülő nem tanítja meg a gyereket arra, hogy nem firkálunk a falra...
2017. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebből a kérdésből csak az jöhet le h neveletlenek a gyerekeim?? SERETNÉK NEKIK EZZEL ÖRÖMÖT OKOZNI!!!!!! Van ikeás rajztáblánk kettő is,folyton rajzolnak a falra nem de nem is mondtam úgyhogy nem is értem mire ez a szöveg h nincsenek megmevelve.. a két utolsó válaszoló nincs megnevelve vszeg azt tanították a szüleitek' h ha szar az életed generálj konfliktust unaloműzés gyanánt .. Emberek egy ilyen kérdéstől is ennyire negatívak tudtok lenni?? Ezérr ilyen búval ba**ott Magyatország..
2017. okt. 25. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!