Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amit ezen az oldalon irnak az...

Amit ezen az oldalon irnak az abszolút baromság, vagy van reális alapja?

Figyelt kérdés
[link] - itt a link. Tehát én épp most munkát keresek, elég rossz anyagi helyzetben vagyok, de vannak tartalékaim. Viszont nem sokáig és már tényleg bármilyen állást elfogadnék. Alap esetben ha ilyet találok a neten mint ez, egyből ki is lépek az oldalról, de mivel nagy szükség van a pénzre ezért ösztönösen is felcsillant a szemem.. Tudom persze lehet hogy feleslegesen :D tehát valaki tud erről valami infot adni?:D

2014. szept. 20. 02:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez a kamu kategória!


2013-ig kamionsofőr volt most meg berakott pár képet ahogy sört iszik.


Ugye nem akarsz bedőlni ennek a majomnak....

2014. szept. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem, dehogy is, csak pont ezért tettem fel a kérdést, hogy mások mit gondolnak a dologról :D Ha egyértelműnek tartanám nem kételkednék... :D Csak annyira egyszerűnek és átláthatónak tűnik amit leirtak, bár gondoltam, hogy kamu...
2014. szept. 20. 02:35
 3/18 A kérdező kommentje:
Bocsi egy másik kérdés akkor már :D Tehát ha ez kamu, akkor arra megy ki hogy pénz húzzanak le a buta emberektől?:D Mert biztos van valami lényege ha már ennyi mindent leirtak.. Ez akkor valami illegális dolog?
2014. szept. 20. 02:36
 4/18 anonim ***** válasza:

Pontosan ez az anyoption cégnek hoz pénzt.


Nem ismerem a bináris opciós kereskedést, felőlem próbéld ki egy demo számlán ha van erre lehetőség, de gondolj bele, hogy ha ez így működne, akkor mindenki nyerne, egy ideig.



De ez a tőzsde egy globális piramisjáték ami mindig összeomlik, ezt hívják gazdasági világválságnak.



pfff....

2014. szept. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen értem amit mondtál! Persze szép is lenne ha mindenkinek dőlne a lé :D De azért valljuk be ez a nyilt szini átverés elég undoritó dolog.. Pénzt igér, közben pedig csak elvesz:S
2014. szept. 20. 03:03
 6/18 anonim ***** válasza:
nem hiszek az ilyesmiben de ha egyszer kipróbálnád írd le ide a tapasztalatod :D
2014. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Én is kaptam Viktor-tól egy spam üzenetet, sőt hitetlen is vagyok/voltam, de létezik a bináris opció, nézzetek utána más website-on. Nos már csak az a kérdés, hogy tényleg ilyen "egyszerűen" működik-e a dolog?
2014. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Előző vagyok ismételten. Szóval itt egy másik link: [link] nézzétek meg, Ő valós magyar emberke, lehet vele skype-on kommunikálni. A mi Viktorunk viszont ha jól értelmezem nagy segítséget nyújt azzal, hogy mérsékletességre int, hisz 10 euro-s kereskedést ajánl. Szóval gondolkodjunk el...ja és az miért kizáró ok, ha valaki 2013-ban még kamionsofőr? Ebben aztán tényleg semmi logika nincs :-)
2014. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Ne higyjetek már el mindent. Direkt az emberek kétségbeesését és álmodozását vágyaikat szeretik kihasználni.


[link]

2014. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

felteszek egy költői kérdést:


ha birtokában vagy egy olyan információnak, hogy hogyan lehet ennyi pénzt keresni, és ezt - amint olvasható volt a kérdő linkjén- egyedül is képes vagy megcsinálni, akkor MI A FASZÉRT akarnád más orrára kötni egy terjedelmes cikkben, minden részletre kitérően? :D :D


Ugye?

2014. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!