Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színű fehér festéket...

Milyen színű fehér festéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sima diszperziós festék érdekelne, nem kell mosható, dörzsálló stb.. A fehér festékek közt is egy csomó árnyalatbeli különbség van márkák közt, amiket csak egy festő tudná megmondani, aki naponta ezzel foglalkozik, ezért írtam hátha van köztetek. :) Olyat szeretnék ami teljesen hófehér, fehérebb mint mondjuk a sima diszperzit. A Poli-Farbe intaller pl. milyen?
2017. okt. 26. 17:14
 1/5 A kérdező kommentje:
*Elnézést a címben elírásért, nem milyen színű, hanem milyen fajtát akartam írni.
2017. okt. 26. 17:15
 2/5 anonim ***** válasza:

"...fajtát..."


!!árnyalat!!

2017. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ha vakítóan fehéret akarsz akkor Poli-Farbe Platinum. Árban is drágább literje de szuper. Itt hon azzal festettem, átjött a szomszédasszony és hüledezett hogy nekik nem ilyen szép. Átmentem megnéztem és tényleg ordít a fehérségében mennyire más. De mivel sűrű érdemes a kevesebb festékfelvétel miatt 10cm-es kis hengerrel felvinni, meg azzal simább is lesz a texturáltsága. Na meg kevés ragad bele a hengerbe.
2017. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na erre gondoltam, ilyet keresek, köszi a választ!
2017. okt. 26. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Határ a csillagos ég, a Platinum már árban húzósabb. Ár/érték arányban középkategóriában mi az Inntalert választjuk. De a felhordásról amit az utolsó hozzászóló tanácsolt azt kérlek ne fogadd meg. Ekkora baromságot rég hallottam már
2017. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!