Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Horganyzott lemezre milyen...

Horganyzott lemezre milyen (legtartósabb) festéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ki jött rajta az úgynevezett fehér rozsda.

0.8 trapézlemez.

Ezt csiszolni nem igazán lehet!

Mivel távolítsam el?

Mivel alapozzak.

Mivel fessek legalább 5évig ne legyen gondom vele!


Köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 24. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Rozsdamaró + Hammelite (vagy hogy írják).
2013. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MIvel horgany lemezről beszélünk így a horgany spray is megteszi,vagy lehet kapni keréktárcsa lakkot,vagy ezüst festéket,azok szépen terülnek és egy darabig tartósak.Ha kijön rajta a fehérség az szerintem nem gond,bár nem figyeltem elég jól oda agyagtan órán :) Fehér rozsda?Szerintem az nem az,lehet hogy valamiért magas hőnek volt kitéve a lemez?Mert attól ez jön ki az biztos!Ezzel szerintem az újrafestésen kívül már csak újra lehetne horganyozni,ha nem nagy a felület akkor kb 300ft/kg áron megcsinálják a horganyzást ,csak akkor nagyon szépen fel kell csiszolni,esetleg polírozni ha azt akarod hogy tükrös legyen a felület.
2013. ápr. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!