Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit lehetne tenni hangos...

Mit lehetne tenni hangos szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
Az hogy fentről egy jó füldúgóban hallani lehet a köhögést stb. Az már kicsit durva nekem. Társasházi lakás.

2017. nov. 8. 00:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Elöször is, ilyen esetben normális ember kihívja a rendöröket, akik heylreteszik a zajongó szomszédodat.


De a kérdésben NEM erröl volt szó, ak kérdezöt AZ zavarja,hogy a szomszéd KÖHÖG!!!! Ez azért egész más helyzet, mint amit te írsz. A bulizás és ezzel kapcsolatos zaj "önkéntes", a köhögésröl meg nem tehet az illetö!

És akit a szomszéd KÖHÖGÉSE zavar, az tényleg nem való társasházba!

2017. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Imre082 válasza:
0%
Helyreteszik a te idilli álmaidban. A valóság azonban az, hogy kb. semmi nem történik. Ismerek olyat, aki 3x hívta ki a rendőrt, folytatták tovább a zajkeltést. Az egyetlen módja, hogy ugyanúgy járj el, amikor alszanak, egy percet nem szabad aludni hagyni őket! Amikor már 1 hete nincs kipihenve az illető, akkor a saját bőrén fogja érezni. Egyénként pedig neked van igazad, el kellene szeparálni, külön lakóhelyre a normális embereket. Az ilyen bunkók meg külön boldogítsák egymást, tolerálják egymást, nem adok neki sok időt, és 99%-uk a pszichiátrián köt majd ki. Ugyanis ők a normális emberekből szívják ki a létezésükhöz szükséges energiát!
2017. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Imre082 válasza:
0%
Én is voltam nagyon beteg, és restelltem is, hogy hajnalban zavarom a többit, tehát a hosszú ideig elhúzódó köhögés is rohadtul zavaró tud lenni. Attól sem alszol egy percet sem. Nyilván vannak olyan bunkók akik még rá is erősítenek. Továbbá a bagózás miatti krákogásról is csak ő tehet senki más. Viszont nálam a röhögés és a hangos beszéd a probléma. És nem azért, mert UFÓ vagyok és sosem röhögök, és ezért költözzek tanyára, hanem mert este befogom a pofám, hogy a többiek, köztük gyerek is tudjon aludni!!!
2017. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Imre082 válasza:
Egy dolog lemaradt: azért , mert mondjuk valaki több műszakba jár dolgozni, még nem mentség rá, hogy éjféltől reggelig pofázzon, röhögjön. Így járt, maradjon csendbe, vagy váltson helyet. Én is voltam állandó délutáni műszakba de nem hajnalba éltem az életem és le tudtam csendbe is kötni magam!
2017. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Imre082, át tudom érezni a problémádat. Felettem is egy ilyen gyökér lakik. Egyetemista, és éjjel 1-kor még a vihogását hallgatom. A dübörgő zenéről nem is beszélve... Már többször szóvátettem, de semmi nem változott. Rendszeresen éjjel porszívózik, teljesen agyatlan. Mit lehet ilyen emberrel kezdeni?

Kérdező: Azóta változott a helyzet?

2018. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Imre082 válasza:
Figyeld ki mikor alszik, általában nappal, vagy délig, esetleg kora délutáni szieszta, és kezdj zajt kelteni, hogy ne aludjon. Pár hét alatt megoldódik. Egyértelműsítsd, hogy direkt ezért csinálod. Vizsgaidőszakban is tedd meg, ha nem hülye abbahagyja, hisz érdeke, hogy ne csússzon évet az egyetemen... Nekem ez bevált, és bekussolt, de lehet csak a vizsga végéig, majd jön a semester open meg xy nyitó partyk, majd elválik tanult e az esetből, vagy csak most kussol.
2018. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!