Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kinek végzett bejárati ajtó...

Kinek végzett bejárati ajtó beépítést a Panelajtók EU Kft vagy a Ajtó-Ablak Plastic-Wood Kft?

Figyelt kérdés

Műanyag/Acél bejárati ajtók beépítését vállalják kb 80-100 ezer forintért. Különböző városokban vannak bemutatótermük, ott lehet a rendelés leadni. Mi Veszprémben voltunk a bemutatótermükben, ott megrendeltük az ajtót. Ott 2-3 hetet ígértek, de 4 hét után felhívtam őket, amikor azt mondták, hogy kb 2 hét múlva tudnak csak menni. Tehát a 2-3 hétből 6 hét lett az ígéret. Kissé elbizonytalanodtam.

Kinek van tapasztalata velük? Mindenre kíváncsi vagyok: elégedettek vagytok a beépítéssel, olyan ajtót kaptatok, amilyet választottatok, minden rendben volt?



#beépítés #bejárati ajtó #Ajtó-Ablak Plastic-Wood Kft #Panelajtók EU Kft
2017. nov. 8. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Megcsinálják, de a beépítést mások csinálják.

A beépítést megcsinálták jól, be is állították.

Viszont nem hinném, hogy teljesen szakszerű. Ha van még minősítésük (biztonsági ajtó), azon rajta van a pontos beépítés is.

Miután nálam berakták, én utána kikapartam a tok illesztésénél a prt, és vettem 2 tubus purhabot és kinyomtam a tokot és küszöböt teljesen. Máskülönben a lemez tok könnyen összelapítható egy kis feszítővassal is. Ami egy nagy hátrány. A purral kitöltött tok már nem lapul úgy össze.

Mielőtt berakják a tokot, szigetelő szalaggall ragasszátok le a zsanérok és zárnyelv ahova megy annak a réseit a tok belső része felől. Így ha kinyomod habbal nem jön ki, máskülönben ezeket ki kell faricskálni, hogy ne legyen útba a zsanérnak és zárnyelvnek.

2017. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kiválasztott ajtót ők hozzák, ők bontják ki a régi panelajtót, amit el is szállítanak és az új ajtót is ők építik be. Az utólagos helyreállítást már én fogom csinálni. Van valami észrevételed, javaslatod, ptaktikus tanácsod?
2017. nov. 8. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Amt fentebb ìrtam. Ja, ès vegyèl 1 zsákot amibe a szemetet rakják(nem viszik el). Totál panelnèl nem igen lesz szemèt, nekem tègla van, ès itt kicsit szèlesebbet raktak be. Így volt bőven.

A felső zárbetèt európai mèret, könnyű cserèlni ha kell. Az alsó kínai, ezt bizonyos típus/márka megy bele jól. Zárbetètek vèdettsège csak átlagos, ( profik 5-6 perc alatt nyitják. Ezt írják a neten);kulcs a kínai fazon miatt nem másolható/nincs. Ha több kulcs kell mint adnak akkor zár betètcsere kell.Kilincset cserèltesd ki az erősebbre(pár ezer csak), a rajta lèvő előszeretettel letörik ~1 èv mùlva. Kb 1,5 ève van meg, nincs gondom. Jö a hang ès hőszigetelèse.

2017. nov. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok infót, megnyugtattál egy kicsit.
2017. nov. 9. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!