Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ki csinált magának hunagrocell...

Ki csinált magának hunagrocell belső szigetelést?

Figyelt kérdés
És mi a véleménye,hogy alakitotta ki?
2017. nov. 8. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Falon.
2017. nov. 8. 18:22
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Belülről nem szabad hőszigetelni. Szóval, remélem senki sem csinált ilyen butaságot.
2017. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem szabad. Lenullázod a falak hőtároló képességét, minden válaszfalnál hőhidad lesz, minden illesztési résnél átjut a pára, a hideg faladba lecsapódik, a vizesedik és a szigetelés alatt még jobban penészedik.


Ennek ellenére lehetséges a belső szigetelés, pl. kastélyokban csak így lehet, de olyan ára van, hogy abból házat veszel.


Sajnos, amit sokat csinálnak, hogy feltapasztják a pár centis hungarocell lapokat, aztán glett, festés, az teljesen rossz. Minden erre vonatkozó reklám a laikus emberek lehúzása.


[link]

2017. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 puritan ***** válasza:
0%
Én csináltam. A családi házam homlokzati falait belülről is leszigeteltem. Kívül is szigetelve van. Már megvan vagy tíz éve, és teljesen jó.ja, és előtte nem kérdeztem meg "szakemberektől" hanem kipróbáltam. Küldhetitek s minuszokat, nem fogom akkor se leszedni.😀
2017. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!