Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Be lehet építeni panellakás...

Be lehet építeni panellakás loggiáját egybenyitva a szobával?

Figyelt kérdés

Persze rendesen szigetelve belülről.

Azt már tudom, hogy településképi engedély kell, a homlokzat megváltoztatása miatt, meg kell egy egyszerű bejelentést kell beadni az e naplóba, de azt nem tudom, hogy kell e valami engedély a társasháztól, lakógyűléses engedély, mert ugye megváltozik a szoba alapterülete, ezzel nagyobb teret kell fűteni, valamit változhat e a közös költség...


2017. nov. 22. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Általában nem szokták engedni egyedileg a beépítést, csak az egész homlokzaton egyszerre. Műszakilag nincs jó megoldás, nem lehet rendesen szigetelni, a nagyobb, szigeteletlen felületet nem tudjátok kifűteni. Az összenyitást sem lehet rendesen megoldani. Láttam ilyen beépítéseket, szerintem nem éri meg.
2017. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendes kőműves és víz szigetelő munkával, és egy jó ablakkal meg lehet.
2017. nov. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár garzonházban ano rengetegen voltunk 1szobás lakásban komplett kiscsaládok, így nyertünk egy kis külön hálót, bár télre a legtöbben beköltöztünk a hálóból... mert 1 dolog a szigetelés, de elég, ha az alattadlakónak nincs beépítve és máris kihűl pillanatok alatt...

Garzonházban meg nem azért laktunk, mert szétvetett a pénz és szívesen fizettük volna egy villany radiátor költségeit.

2017. nov. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!