Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek lehet bontani?

Szerintetek lehet bontani?

Figyelt kérdés

Panelban lakom. Van kettő 10nm-es szoba egymás mellett. Hogy kicsit "élhetőbb" legyen, arra gondoltam lehetne csinálni egy darab 20 nm-es szobát.

Írom is a lényeget: a két szobát 6,5 cm-es fal választja el egymástól. A panel épület 4 emeletes (fsz+3 emelet). Mi legfelül, tetőtéren vagyunk.

Nyilván olvastam már erről, de némely ember megvan győződve, h nem szabad panelben bontani. Tényleg nem szeretném összedönteni az épületet. Egy probléma biztos lesz tetőtér miatt: a távhős fűtéscső pont a kibontandó falon tekereg.


Egy ilyen hozzászólás pl. elriaszt:

"alattunk bontottak válaszfalat, nálunk a fürdőszobablokk egy az egyben körberepedt mind kívül, mind belül, mintha elmozdult volna."


Mi a vélemény? Hanyagoljam az ötletet?



2017. nov. 23. 01:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na már nem nagyon akarom folytatni a témát, mert úgyis majd a statikus mondja meg, mit lehet vele kezdeni.

Azért köszi mindenkinek. :)

Amúgy pont ilyen a lakás, mint ami ebben a youtube-os videóban található. Pont egy ilyen falat kéne kiszedni, csak én nem a konyha-étkezőt akarom egybe tenni, hanem kettő szobát:

https://www.youtube.com/watch?v=zio5aAAvxfU

2017. nov. 23. 16:15
 12/12 anonim ***** válasza:

#7-nek

Falhoz erősített!

Nem a padlóra támaszkodó!

2017. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!