Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb.5-10 m2 nikecel (5-8 cm...

Kb.5-10 m2 nikecel (5-8 cm vastagsággal) nagyjából milyen áron kapható? Hogyan kérjem a boltban, négyzetméterre árulják? Üveggyapot?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék buta kérdéseket feltenni az eladónak, csak egy megközelítőleges árat szeretnék róla tudni. Illetve..

Ha üveggyapotot vennék,az kb. X vastagsággal mennyi? Azt is négyzetméterre? vagy hogyan? csomagba vannak ezek? mármint a nikecel és az üveggyapot.. pl 1 cs. 2m2.. csak mondtam vmit.. tényleg buta vagyok a témában, légyszi segítsetek :)



2017. nov. 23. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, azt kell kérdezni, hogy mennyibe kerül adott vastagságban négyzetmétere polisztirolnak, üveggyapotnak.


A polisztirol 100*50*~50 cm bálában van. Tehát ha 5 centiset veszel, abból 5 négyzetméter van egy bálában, 10 centisből viszont már csak 2,5 négyzetméter. A vastagság egyenes arányban nő az árral. Lényegében köbméterből számolják vissza.


Üveggyapot általában tekercsben van, amit én vettem az 125 cm széles, és 800 cm hosszú volt.

2017. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Polisztirolnál az sem mindegy, hogy padlóba vagy homlokzatra akarod -e rakni. Azt is mondd meg az eladónak.

Barkácsáruházak oldalain is tudsz keresgélni, ott ár is van. Az obiban pl a jellemzőbb szigetelőlapokat (Austrotherm homlokzati hőszig pl, lehet darabra is kapni). Az üveggyapotnál egy tekercs az egység.

2017. nov. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!