Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit lehet kezdeni az elkoszoló...

Mit lehet kezdeni az elkoszolódott fugával?

Figyelt kérdés

Adot egy most vásárolt használt lakás. Az amerikai konyha nappali részében szőnyeg volt, míg a konyhában nem, így amikor bútorok nélkül megláttam a járólapot azt hittem sokkot kapok.

Sajnos nincs keret az újra rakására és egyébként nem lenne gond vele a fugákat leszámítva. Bézs színű volt valamikor, ahol szőnyeg volt, ott szép, ahol nem, ott szinte fekete. Mit javasoltok a tisztításhoz?

A kefe rendben van, de milyen vegyszerrel varázsolható tutira újjá? Neten olvasgattam ezt azt, itt most az érdekelne, hogy kinek mi jött be ténylegesen, a gyakorlatban?



2017. nov. 30. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Domestos. Remélem jól írtam. És persze kefe. Körömkefe pl
2017. nov. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van ez a multifunkciós kis gép amivel lehet csiszolni, vágni, stb... lidl, praktiket lehet venni avval szépen ki lehet szedni a fugát és újra fugázni igényes és szép munka hosszabb távon is jol néz ki igaz kicsit pecsmetelősebb meló de megéri
2017. nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű mezei hypo, valamint gumikesztű, szemüveg, köröm kefe.

A domestos egy egyszerű hypo tartalmú fehérítő/fertőtlenítő szer. Csak csicsássabb külsővel jól felhigítva.

2017. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hipó +1
2017. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van időd és energiád, ess neki vízzel + ronggyal + finomabb fémdörzsivel. Tiszta lesz és szép!
2017. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre megpróbáltam néhány sort körömkefével és domestosszal megsikálni (ez volt itthon). Sokkal szebb, mint volt, de közben rájöttem, hogy néhány helyen már javították, pótolták a világos színű fugát, míg máshol a régi van, így sosem lesz egyszínű az egész. :( Mindegy, a lényeg, hogy ne legyen nagyon szembetűmő laikusok számára.
2017. dec. 3. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!