Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehet ellenőrizni,...

Csipkebokor kérdése:

Hogyan lehet ellenőrizni, hogy egy termo ablak mennyire jó? A meglévő ablak kívűlről nem sokkal hidegebb, mint belülről.8 éves. Lehet, hogy kiszökött belőle az argon? Ha üvegessel másik üveget rakattok be, abban biztos lesz?

Figyelt kérdés
Ha egészen új műanyag ablakot csináltatok, az biztos olyan hatásos, mint állítják? Lehet valahogy ellenőrizni?

#termoablak
2017. dec. 3. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az argon előbb-utóbb minden ablakból kiszökik... Sokkal fontosabb, hogy legyen az üvegen low-e bevonat. Csináltass hőtérképet a házról energetikussal, ő tanácsot is tud adni, hogy mit kell tenni. Sokszor elég egy kis javítás, bár tudom, hogy a marketingesek szerint mindent azonnal cserélni kell, ezt sulykolják az emberekbe.
2017. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez a legegyszerűbb módja az utólagos hőszigetelésnek. Az új termo egy vagyon, és az üveges nem tesz bele argont, hanem páraelszívót. Tudom a sajátomról.


Én pénteken szigeteltem az ablakot ezzel a márkával. Itt a savoya parki obiban vettem, elképesztően praktikus.


[link]

2017. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A falak szigetelve vannak, jók. Csak az ablakok és a teraszajtó iszonyú hideg.

Én is attól tartottam, hogy az üveges nem tesz bele argont.

Ez a fólia jónak látszik. Honnan tudod, hogy tényleg jó? Csak most tetted fel! Érzed a kezeddel, hogy nem olyan hideg az üveg, mint anélkül volt?

Csb

2017. dec. 6. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!