Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gesztenye lazúrt ha fehér...

Gesztenye lazúrt ha fehér lazúrral akarom festeni?

Figyelt kérdés
Mert már hallottam fehér lazúrról is. Befedi-e? Illetve fekete a kerítés váza és azt is szeretném fehérre előtte kell alapozni?
2017. dec. 4. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Le kell csiszolni fáig. Egyébként az a szakszerű. Át fog ütni a sötét szín. A fémet ugyanígy csiszolni, rozsdátlanítani, alapozni kell. Főleg, ha eléggé viharvert már a mázolás. Egy kerítésnél el tudom képzelni.
2017. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csiszold le az előző festéket. Tegyél a flexre egy drótkorongot és az lekapja a festéket pillanatok alatt.

A fát pedig delta csiszolóval praktikus.

A fémet nem muszáj alapozni ha hammerite-al fested. Nekem nagyon bejött. 6 éve festettük újra a kerítést vele, 2 rétegben, ahogy ajánlotta, azóta még csak meg se szürkült a napfénytől. Egy szem rozsda nincs rajta.

2017. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. dec. 4. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!