Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Meglévő parkettára milyen...

Meglévő parkettára milyen módon kell laminált padlót tenni?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasom laminált padlónál a helyes rétegrend alulról felfele: párazáró fólia, habfólia, padlóburkolat.

Viszont én meglévő régi csaphornyos parkettára szeretném rakni, ilyenkor is szükséges/szabad rakni párazáró fóliát? Nem fog berohadni alatta a régi parketta?



2017. dec. 7. 16:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki a képeket rakta...nem akarlak ismét elkeseríteni,de nálunk szintén,beton és kátránnyal rá a parketta. élmény volt így felszedni a büdös parkettát (arra meg nem térek ki,hogy mennyibe került egy szép betonalapot kapnunk)
2017. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
44%

15:45

"Szerinted mindenkinek tetszik az ezeréves divat?"


Sajnálom, hogy így szocializálódtál, de segítek.

Nem a valódi parketta volt a "divat", hanem ez a gagyi lamináltfólia, amire úgy rágerjedtél.

Majd ha egyszer elvisz anyukád pl. a versaillesi kastélyba (vagy bármelyikbe), akkor majd próbáld meggyőzni őket arról, hogy nem eléggé divatosak, mert nálatok a panelben a nyolcadikon már ez nem menő.

Amúgy a családod gatyája is rámenne, ha ilyet akarnátok az ócsó laminált helyett.

[link]


Sajnos már ízlést nem tanítanak a sulidban. (Sem az otthonodban.)

[link]

2017. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon beszűkült látókörre vall az írásod... Amikkel itt példálózol az valóban megtalálható az átlagember házaiban... Ez szép szép, de otthonra akkor sem kéne... Tudod minden embernek más az ízlése szerencsére. Szakmámból kifolyólag rengeteg fajta, állapotú házban/lakásban jártam már( bár még csak iskolás vagyok szerinted :-D), de minden épületben ahol hagyományos régi parketta volt, ott beszűkültek a lehetőségek, mert adott egy irányvonalat. Illetve ha bementünk a helyiségbe az volt az első gondolat, hogy régi, öreges.

Bár te ezt úgysem hiszed el, de szerencsére rengeteg ember gondolkodik így.

El kellene fogadnod, hogy nem tetszhet mindenkinek az ami neked. És attól a másik nem lesz kevesebb, mert más véleményen van.

Viszont te kiállítasz magadról egy képet ezzel a stílussal, hogy ledegradálod a másikat csak azért mert más véleményen van mint te. Ez megmutatja "emberi nagyságod"...

Szép napot :-)

2017. dec. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!