Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gyerekszoba? 10 nm2 szoba...

Gyerekszoba? 10 nm2 szoba elég egy gyereknek? 2,5x4 méter.

Figyelt kérdés

Az egyik rövid oldalon, teljesen a szélén van az ajtó.

A vele szemközti falon van középen 1,50 cm-es ablak, alatta radiátor.


Hogyan lehetne praktikusan berendezni?

(ágy, szekrény, később asztal székkel)


2017. dec. 10. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Bőven elég. Öcsém szobája nem volt 10 nm2 (talán 9 körül), és 22 éves koráig belakta.

Nála az ágy az ajtó mellett volt, így az éjjeli szekrény az ágy végében (nem éppen praktikus, de abból főz az ember, ami). És annak a falnak a mentén volt még egy kis alapterületű de 5-6 fiókos szekrényecske, ami ilyen füzet, cd, számítógépes kiegészítők tárolására volt. Volt egy hosszabb de keskeny szekrénysora a szoba másik oldalán végig, ami egy íróasztalba végződött (ez mind merőlegesen az ablakos (és ajtós) falra).

Mikor beköltözött a szobába (volt 11 éves) kicsit húzta a száját a mérete miatt, de mint látjuk, később nem volt semmi baja vele.

2017. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Hosszában a két fal mellett legyenek a bútorok. Elég az sőt ez kész birodalom lesz neki, később neked majd kopognod kell ha be akarsz menni (már ha tini lesz).
2017. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:
50%
Négyzetnanométer?
2017. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Elég nyomortelep, de a gyerekek mindent megszoknak.
2017. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a hálószobánk ekkora, csak az 2,3m széles :-D Párommal jól elvagyunk benne, franciaággyal, 2 éjjeliszekrénnyel és egy 4 elemes szekrénysorral :-) Szal a gyereknek is tuti elég :-)
2017. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en szobam kb 6 nm mondhatnam inkab felszobanak. Van egy galeria ami alatt a szekrenyeim vannak, az iroasztalom pedig az ablaknal, szoval eleg jol meg volt oldva (mellesleg en talaltam ki es az egesz megepitese 30 ezer forinbol kijott. Ha aludni akartam egy kotelletran felmasztam a kb 1,5 m szeles agyamba es vigan elvoltam. Meg most is szivesen alszok ott, mert senki nem zavar, idokozben levagtam a letrat is szoval mar a hugom se tud felmaszni, pedig azert ugyesen massza a sziklafalakat a hegyekben. :) ja es el ne felejtsem, csinaltam csuszoajtokat, hogy ejszaka ne eshessek le, ami azert is volt jo, mert telen a hideg ellen jol szigetelt. Mindenhez csak egy kis fantazia kell. ;) ha ennel kisebb a szoba pl 4 nm akkor sincs gond mert vannak olyan agyak amik atalakithatok iroasztalla es a szekreny is elferhet vagy az agy alatt vannak a ruhak es az iroasztal meg az ablaknal csak az ajto ne befele nyiljon mert az mar szerintem is idegesito, bar mondjuk praktikusan ki lehet tamasztani belulrol. :D
2017. dec. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!