Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gipszkarton válaszfalat lehet...

Gipszkarton válaszfalat lehet e utólag szigetelni? Illetve ha lehet mivel?

Figyelt kérdés

2018. jan. 24. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hang-, vagy hőszigetelésre, esetleg vízszigetelésre gondolsz?
2018. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hőszigetelésre. a gipszkarton falon tapéta van igy azt sem tudom hogy azt le kell e elötte kaparni ha esetleg lehet szigetelni..
2018. jan. 24. 19:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Sokat nem érsz el vele, mert nincs hitarolo tomege, ez csak pillanatnyi állapotot fog tartani.
2018. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért kellene mert nincs szigetelve kivülről ez a lakás és érezni hogy jön be a hideg a fő falakon is gipszkarton van de vakolva nincsen csak a gipszkarton van ráerősitve szoba lenne amit szigetelnék csak nem tudom hogy a fal el a birná a szigetelő nikecelt meg rá a vakolatot..meg ugye a tapéta nem e ázna le a nikecel ragasztójátol és a későbbiekben ugymond nem e esne le a fal.
2018. jan. 24. 19:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Belülről nem így szigetelünk!

Ha le szigetelés a gk. Tuti le fog rohadni a hőszigetelés alatt!

2018. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem rá mert nem igazán értek hozzá és akkor hogyan lehetne leszigetelni?
2018. jan. 24. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
ez egy előtét fal? vagy nem rétem......könnyű szerkezetes a ház? vagy hogy kerül gipszkarton oda, ahonnét jön be a hideg (teherhordó fal hol van? )
2018. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez egy szoba a ház jobb oldai sarkában L alakba van a fő fal azon is van gipszkarton de csak rá furva se léc se szigetelő anyag a fal és a gk.között.. másik 2fal szerkezetes gipszkarton de szigetelő anyag közte sincsen..és mivel tetőtéri a szoba a főfal fölött ferde a plafon ott csak üveggyapot innen ugy tünik hogy jol megvan csinálva..de valahol jön be a hideg illetve megy el a meleg.. ezért gondoltam arra hogy körbe nikecelezni kb5cm vastaggal és akkor az szigetelné.köszönöm az eddigi válaszokat
2018. jan. 24. 21:06
 9/13 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy a fő fal belülröl sincs bevakolva igy tényleg csak a gipszkarton van ami nem tul vastag.
2018. jan. 24. 21:08
 10/13 anonim ***** válasza:
5 cmel nem sok mindent érsz el, de fene tudja....ami egy teljes házon már erzodik az úgy 10cmnél ketodik, de kivulrol....rossz továbbra is, hogy a hitárolo tomeged kapja a hideget ergo ez így is le fog hűlni
2018. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!