Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gyapjúszövet tapéta felrakása...

Gyapjúszövet tapéta felrakása tényleg nagyon necces?

Figyelt kérdés
Megijesztettek szakik.. Kb mindenki paráztat, hogy ezt rohadt nehéz feltenni. Van valakinek tapasztalata gyapjúszövetes tapéta felrakásával? Tényleg elválik az illesztésnél? Hogyan szebb feltenni ha csak 1 db falra szeretném: totál a galéria alatti teljes falat beburkolva vagy jobb ha csak két csík van feltéve és középre tehetek akkor még képet is? Nagyon macerás ez az egész ? Lehet, hogy hagyom akkor és marad a fehér már kész fal és ráteszek képeket... Mit gondoltok? Köszi válaszokat.

#tapéta #ragasztás #tapétázás #illesztés #gyapjúszövetes #parák
2018. febr. 5. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen tapétáról nem is hallottam még, de gyapjúrostosról igen. Ami egyszerűbb nevén a Vlies tapéta. Ha erre gondolsz, akkor az a legegyszerűbben felrakható tapéta ;-)
2018. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul írtam, megkérdeztem a boltot, valóban gyapjúrostos a tapéta, DIEGOban vettem és pufus vlies ragasztót adtak hozzá.. Viszont a szaki azt mondja rohadt nehéz felrakni, a másik nem vállal érte felelősséget, mert ilyet még nem rakott fel, de állítólag összezsugorodik és emiatt az alatta lévő fehér fal ki fog látszani és béna lehet.. Ezért valami csíkot kell közéjük feltenni extraként... Még az is kérdéses, hogy könyvespolcos a tapéta és béna-e hogyha csak 1-1 csík kerül a fal kér szélére úgy hogy középre még egy kép is beférjen , a fal legszélén pedig olvasólámpa van, előtte pedig kanapé? Vagy jobb ha a falat telibe tapétázzuk és akkor az olvasólámpa nem fog látszódni annyira, mert pont előtte áll..? Köszi a választ!
2018. febr. 5. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!