Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Konyhai munkalapot hol tudok...

Konyhai munkalapot hol tudok legyártatni?

Figyelt kérdés
Felújítanánk egy házat. Az egész konyhát áthelyezzük, mert a jelenlegi elrendezés nem tetszik. A jelenlegi konyhaszekrényből csak az ajtók maradnak, a többit én csinálom, de munkalapot természetesen nem tudok bevállalni. Hol, ki csinál olyat?
2018. febr. 11. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miquel azt hittem hogy te csak valaszokat adni szoktal :)
2018. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Lapszabászat. Kiválasztod a lapot, leszabják, illesztik, élfóliázzák, amit akarsz. Persze, ha gránitot akarsz - ami most nagyon menő, akkor kőfaragóhoz (ált. sírkövesek) kell menni...
2018. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miquel! Milyen lapra gondolsz?
2018. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Bármelyik barkácsboltban rendelhetsz színskálából....
2018. febr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, lapszabászat, nagy barkácsáruházak, vagy bárhol, ahol faáruval foglalkoznak. Méretre levágják, a mosogató és egyebek helyét is kivégják, ha berajzolod.

Figyelj arra, hogy az IKEA-ban kapható munkalap pár centivel eltérő méretű, mint a szokásos, mert az ő konyhai alsó szekrényeikhez illeszkedik.

2018. febr. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5: Azt nem tudod, a Mömaxban lehet venni csak munkalapot? Vagy csak teljes konyhabútort tudsz csináltatni?

(A Möbelixben nem lehet külön venni.)

2018. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hol, ki csinál olyat?"

A lapszabászat az oké, válaszd ki ami neked tetszik, de a méricskélést már bízd asztalosra.

A lapszabászatokban biztos hogy tudnak is ilyet ajánlani, mert ismernek a környékben minden asztalost.

2018. febr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A statisztika szerint a 31 OLDALNYI kérdést tettem eddig fel, kedves 1-es. Sohasem tagadtam, hogy az én tudásom tapasztalatok üllőjén edződött. A tapasztalatokhoz tett kell, a tettekhez pedig tanulni szükséges, ha jól akarjuk csinálni. Nem tudni valamit nem bűn. Nem megtanulni, amikor szükség van rá, annál inkább. Ez az oldal remek lehetőség a tanulásra még a magamfajta öreg csókáknak is.
2018. febr. 12. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!