Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy tudnék ilyen pultot...

Bozsikrisz kérdése:

Hogy tudnék ilyen pultot csinálni a konyhába? Milyen munkalapot vegyek, és milyen lábat?

Figyelt kérdés

[link]


Étkezőpultnak szeretném használni, és jó lenne, ha stabilan állna. Hogy csináljam?


2013. ápr. 30. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt üzeni a hátam mögül az asztalos, kész ráfizetés lenne a munkalap, mert az fix szélesség, és a felét dobhatod ki. Inkább bútorlap, és dupla vastagságban.


Lábat meg bármelyik bútorkellék-szaküzletben lehet venni.

2013. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagy ölelést küldök a hátad mögötti asztalosnak:) Köszönöm a tippet!

És a falhoz hogy kellene rögzíteni, konzollal?

2013. ápr. 30. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

több lehetőség van, jó kis sínek vannak, amibe bele lehet csúsztatni, pl.

DE akár az is elég lehet, ha egy lécet felfúrtok a falra, ezt meg felülről arra, mert túl nagy súly nem lesz rajta, és a lábak is biztosítanak tartást.

És te csak ne ölelgesd az én asztalosomat :)))

2013. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hoppá, azt hittem valami kollégáról van szó :D bocsi!

Elsőre ennyi segítség elég, és nagyon köszönöm. De ha esetleg később felmerül valami, akkor még fordulhatok Hozzátok?

2 csajnak (édesanyám és én) ez elég nagy kihívás, de biztos megoldjuk. Anyukám igazi MacGyver :D

2013. máj. 1. 09:24
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
A léc alulra teljesen tuti de arra már ne felülről csavarozzátok a munkalapot hanem alulról. Az fontos lenne hogy kicsit "nyugatibb" profibb módon csináljátok ami azt jelenti hogy a belső széleit is élfóliázzátok akkor nem is tud beázni a fal felől és nem nagy dolog. A fal mentén meg fölösleges az a háromszög keresztmetszetű záró mert ha élfóliázva van az nem kell meg csúnya is. Ráadásul egy ilyen kis pultnál sokat le is venne az asztallapból. A fal mentén ezt simán szilikonozzák és okés lesz.
2013. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Ja a vastagságát úgy válasszátok hogy a bútorlapok azért ilyen hosszon hajlanak. 2 méternél hosszabbnál vastagabb is kell de ezt majd az üzletben megmondják mekkora hosszra milyet vegyetek. Választék az van bőven.
2013. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!