Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy kilencedik emeleti panel...

Egy kilencedik emeleti panel fürdőszobájában nyugodt szívvel megszüntethetem a fűtést, elég meleg lesz úgy is?

Figyelt kérdés
Minden fala fűtött helyiséggel hataros.

2018. febr. 16. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár,nálunk a földszinten sincs fűtés .
2018. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért fizetni mindig kell.
2018. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha el lehet zárni, akkor próbáld ki pár hétig/esetleg fűtés szezon végéig.
2018. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk itt a távhős panelokban nincs a fürdőszobába bevezetve semmilyen fűtés, még csak cső sem megy át rajta. Mivel minden irányból meleg a fal, mitől lenne akár egy fokkal is hidegebb, mint a lakás többi helyiségében? Ugyanolyan meleg van a fürdőben is .
2018. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a cső átmegy ugyan, de a fűtőtestet leszerelték panelprogramkor. Semmi bajom nincs vele, ugyanolyan jó idő van.
2018. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén kilencedik emelet, nem panelprogramos házban, szóval nem lehet szabályozni a fűtést. A fürdőben egy magas vékony radal lemez (az az eredeti sárga) radiátor volt, és fűtési szezonban egyszerűen nem lehetett csukva tartani a fürdő ajtaját, mert hogyha bementem úgy pofáncsapott a meleg hogy visszaájultam az előszobába. Pedig van az ajtó alján kis szellőző meg a központi elszívás is működik. Mióta leszedettük, azóta megszűnt a szauna, olyan a hőfok mint a lakás többi részében. Szóval mindenképpen ajánlom a leszerelését.
2018. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor leszedetjük mi is.
2018. febr. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!