Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek ez így jó beosztás...

Szerintetek ez így jó beosztású konyha?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, hogy a sütő nincs-e rossz helyen az ablak közelében, nem fog-e nagyon párásodni vagy zsírosodni az ablak?


[link]



2018. febr. 20. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szerintem nem, de hatása biztosan lesz, hisz azért közel van. Az én főzőlapjaim direkt az ablak mellett vannak és sokat és zsírosan főzök, sütök, na az durvább, de nem bánom, a fő, hogy ne legyek beszorítva a falhoz (a mosogatónál is ablak van, azt is ugyanolyan gyakran kell tisztítanom, pedig az nem zsíros, de cseppek, néha legyek...). Nem nagy ügy letakarítani. Párásodni nem különösebben szokott (vagy csak nem tűnik fel), pedig páraelszívóm sincs.
2018. febr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátehetem, hogy engem nagyon zavarna a sütő elhelyezése. Tapasztaltam, hogy akadályoz a mozgásban az, ha fal van mellettem, ha főzök. Amúgyis pakolni szeretek mindkét oldalra. Az ablaknak háttal álva sem az igazi, persze. Nehéz dolgom lenne az elrendezéssel, sehogysem ideális, eleve kicsike lenne nekem (képes voltam a vízcsöveket egészen máshova rakatni a házamban, csak hogy nagyobb konyhám legyen. valamiért az átlagnak ez kevésbé fontos, úgy tűnik).
2018. febr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abba a sarokdzekrénybe így k8mondottan kényelmes lesz pakolni :)
2018. febr. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állandóan össze fogod csapkodni az ablakot, nem győzöd majd tisztítani. A másik gond, hogy a tűzhelytől csak balra tudsz pakolni, jobbra nem, nem lesz kényelmes.
2018. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Én azon jobban aggódnék, hogy nincs mosogató :D

Viccen kívül, nekem is pont ilyen elrendezésű a pultom és ugyanott van a sütő, de nem probléma. A hosszú oldalon készítem elő a sütnivalót. Az elszívó használatával meg gyakorlatilag sehová nem csapódik ki a zsírgőz.

2018. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én konyhámban is így van a sütő (főzőlappal együtt). A mellette lévő falat, ablakot + párkányt folyamatosan takarítom, mert lecsapódik a zsír :(. Már 1-2 éve terveztem egy új konyhát, ahol a sütőtől balra és jobbra is van pakolós pult hely.


Nem rossz elosztás, de én az általam tapasztaltak fényében nem választanám.

2018. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!