Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Magasfényű fehér színű konyhap...

Magasfényű fehér színű konyhapultról vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyban lakásfelújítás zajlik most nálunk éppen és nagyon elgondolkodtunk a konyhabútoron.


Sötét fa színű lennének az alsó szekrények és magasfényű fehér a felső. Ehhez magasfényű fehér konyhapultot szeretnénk, viszont erősen elgondolkodtam rajta, hogy vajon nagyon kényes-e, nehéz-e tisztán tartani, könnyen karcolódik-e, stb.

Minden véleményre, tapasztalatra kíváncsi vagyok, kérlek segítsetek nekem.



#konyhaszekrény #fehér #konyha #konyhabútor #pult #konyhapult #magasfényű fehér konyhapult #magasfényű fehér #magas fényű fehér
2018. febr. 20. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem is szeretem a fehér konyhapultot. de abból kiindulva, hogy nálunk fóliázott bútorlap szerűség van a konyhapulton, rendszeres használat mellett karcolódik, könnyen maszatolódik, ujjlenyomat nyomok maradnak, stb.
2018. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még a felső konyhaszekrénysor oké, de hogy a pult? Jól meggondoltad? Biztos nagyon szép (én még nem láttam am senkinél, gondolom nem véletlenül).
2018. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én óvakodnék tőle. Világos bézs, de matt munkalapom van. Minden apró porszem meglátszik rajta, így állandóan törölgetem. Ennek ellenére szeretem, úgyhogy nem gond. De ha fényes lenne és még az ujjlenyomatok is meglátszanának rajta, attól egyenesen rosszul lennék. Én az a típus vagyok, aki ezt nem tudná nézni, úgyhogy valószínű többet törölgetném, mint amennyit ér az egész. :)

Mielőtt megveszitek, mindenképpen tapogassatok össze egy mintadarabot, hogy mennyire "fogékony" erre!!!

2018. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!