Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Bordó vagy inkább fahéj színű...

Bordó vagy inkább fahéj színű legyen a szobám?

Figyelt kérdés
Esetleg akinek sötétebb szobája van, nem bánta meg?
2018. febr. 26. 21:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc színem a bordó, de nem festeném vele telibe a szobát. Jó,legfeljebb egy falat, de akkor nagyon oda kell figyelni a többi fal, a bútorok, kiegészítők színeire.

Itt egy kis segítség:

[link]

[link]

2018. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha mégis ki akarod próbálni a bordót a falon, akkor szerintem ne az egész szobát fesd bordóra, hanem csak egy kisebb részt, legfeljebb egy teljes falat.
2018. febr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt bordó hálószobám, és imádtam. De 3 m belmagasság, az egyik oldal szinte ablak, a másik oldal beépített szekrény. Hatalmas fehér ajtók. Elég negy szoba volt, talán 18 nm.

Nagyon jó választás lehet a bordó, de csak nagy terek esetében érvényesül jól. A mostani lakásban nincs, mert való ide.

2018. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Jaaj! Igazából eddig egy ember mondta hogy szép a bordó vagyis hogy volt neki olyan szobája.

Én is attól félek hogy megbánnám. Pedig már elképzeltem hogy az ágy felé lenne vajszínű alapon bordó mintás tapéta és úgy lenne a többi fal bordó de igen én is félek tőle mert hiába tetszik félek megbánnám. Az egész lakásban halvány sárga, barack, drapp van illetve fehér egyedül az előszobában van kicsit harsányabb zöld és azt is alig várom már hogy át legyen festve mert nagyon zavar, nem tetszik a színe, nekem olyan élénk. Különben ha nem únnám már a sárgát akkor az lenne de most inkább a halvány bézs, barnák fele kacsintgatok illetve a bordó. Nagy kár hogy én ezt sehol nem tudom megnézni élőben.

2018. febr. 27. 16:00
 15/17 anonim ***** válasza:

A fiam piros szobafalat szeretett volna, de pici a szobája, ezért nagyon sok lenne a full piros szoba. Most L alakban piros. Nagyon vagány.

Mindenhol halvány színek vannak. Nekem kicsit unalmas. 17 nm nem kicsi szoba, szerintem jól mutatana amit elkepzeltél. A falakon úgyis van még polc, kép, ami csökkenti a pordó dominanciáját.

2018. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
sweet home 3d-vel csinálj magadnak látványtervet, azt hiszem még mindig ingyenes.
2018. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. febr. 28. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!