Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 100. 000ft belteri ajto...

100. 000ft belteri ajto beeputesre az mennyire realis?

Figyelt kérdés

1db belteri ajtora lenne szuksegem,de horror arakat mondanak... Van kedvezobb opcio,vagy tenyleg ennyibe kerul egy ajto??

Koszi elore is.



2018. márc. 1. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ez elfogadhatatlan ár lenne, a szűkösebb anyagiak miatt.

Lehet készen venni olcsó/bb ajtókat és egy kőműves beteszi.

Persze azok biztos nem olyan anyagból készülnek, mint amit te választottál.

[link]

2018. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szamomra is elfogadhatatlan az ar... Egy egyszeru panellakasba is beteheto egy ilyen tipusu ajto,ugye?

Koszonom neked!:)

2018. márc. 1. 11:40
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy betehető, csak a méret a fontos!

De ha a boltban megmondod, hogy szabvány panelajtótól van szó, már tudni is fogják, hogy melyiket ajánlják!

2018. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Mi felújítottuk az újonnan vásárolt panellakásunkat ősszel. A panellal az a gond, hogy az ajtók nem szabványok. Ha ajtós cégnél akarsz, ott egy ajtó beépítéssel kijöhet 100.000/db. simán. Ha OBi-ban vagy Praktikerben veszel, alig van választék, ugye az említett méret miatt. Ott ugyan olcsóbb, de sajnos nem annyira szépek. Ja, és ugye kell kőműves, aki beállítja, + utána festő, aki fest.
2018. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

1-es vagyok

Közben felmerült bennem, hogy muszáj neked a tokot is kibontani? Egy beltéri ajtónál a tok nem szokott szétrohadni. Akkor elég lenne csak egy ajtólapot venned, vagy akár asztalossal megcsináltatni és kevesebb rumlival, kosszal, de főleg költséggel járna.

Én így csináltattam meg a boltíves, beltéri ajtóim cseréjét, hogy a tok maradt.

2018. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Mi pl. az Arany ablaknál vettünk nagyon szép beltérieket,40 körüli áron .Ha nem szabvány,akkor rendelni kell,és ekkor kb 30 % os felár van .Jobb ezt kőművessel berakatni,mert még utána is van olyan munka ,amit csak később lehet elvégezni .
2018. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A bontasi munkalatok soran,ki lett mar szedve a tok is...

Igen a szabvany dolgot mar hallottam,de lemerem es megnezem,hogy egyaltalan lenne e lehetoseg olyat vasarolni.

Aranyablak? Koszi megnezem :) :)

2018. márc. 1. 12:16
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

A panelajtók azok totál házgyári szabványok, a legkönnyebb azokat cserélni és még egymással is kompatibilisek!

Annyit kell csak tudni róla, hogy 75-90-110 cm-es és minden ajtót forgalmazó cégnél tudják, hogy panelbe milyen kell, mert SZABVÁNY!

2018. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Felújításnál cseréltem én is az ajtókat panelben. Ha jól emlékszem 25 e Ft volt az ajtó tokkal együtt,,4-ért rakta be a kőműves (5 db volt 20 e Ft), és mivel ez nem tömör fa volt így lefestettem páccal ami párezer Ft volt az összesre. Plusz a kilincs. Tehát harminc egykétezer forintból jött össze "tokkal-vonóval". Nagyon szép mutatós.
2018. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem is teljesen megfelelne olcsobb ajto,a bejarati ajtora koltottem ennyit,de annak oka van. Nagyon remelem,hogy stimmelni fog a szabvànymèret!
2018. márc. 1. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!