Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hőszigetelő lapok felragasztása?

Hőszigetelő lapok felragasztása?

Figyelt kérdés
Ha kötésbe ragasztom fel a lapok közt kevesebb a hézag jól tudom?Egyik szakit megkérdeztem azt mondta,hogy stabilabb ha kötésbe rakom.De hogy lenne stabilabb ha a ragasztó meg a dübel tartja?
2018. márc. 9. 18:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg a videóban láttam hogy az épületsarkainál ajanlott kötésbe rakni.

[link]

05:57-nél mutatja.

2018. márc. 9. 18:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig fogod kérdezgetni amíg valaki a számodra megfelelő választ adja ?


Rakd hálóba a szigetelő lapokat, ha ez minden vágyad.

2018. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És tulajdonképp mi a kérdés?
2018. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
A kötésbe rakás másképp működik és más a szerepe. A hézag akkor sem kevesebb ha kötésbe van rakva és nincs köze se a dübelhez se a ragasztóhoz. Ennek statikai szerepe van mert jobban tart, kicsit tartják stabilizálják egymást az elemek akkor is ha nincs semmi ragasztás vagy csavarozás az elemek között. Tehát egy raklapra ha teszünk 5x5x5 dobozt az is stabilabb lesz ha kötésben van odatéve és békázáskor kevésbé borulós. A téglafalat is így rakják a sarkokon mert stabilabb.
2018. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

példák


[link]


[link]

2018. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!