Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Rohadt hajópadlót hogy lehet...

Rohadt hajópadlót hogy lehet helyreállítani?

Figyelt kérdés
Sajnos az előző tulaj pvc-t tett rá, szerencsére a kb 20 nm2-ből összesen két helyen egy-egy kb 30 cm -nyi rész rohadt, többi jó, ezért nem akarjuk az egészet kicserélni. Van rá valami megoldás?

2018. ápr. 2. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Nekem egy ügyes asztalos megcsinálta, de elvileg parkettások foglalkoznak vele,

Gyakorlatilag 1 szálból megvolt az összes javítás.

Kivágta a rossz részt és az utána következők leírásában nem vagyok biztos.

Mintha a csaphornyokat levágta volna és beragasztotta, utána a fűrészporral kevert ragasztóval(?) kitöltötte a rést.

Az eredmény tökéletes volt, különösen, hogy csiszoltattunk lakkoztattunk végül.

2018. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hallgass #1-re.
2018. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Nagyon érdekelne, hogy aki "nem hasznosnak" minősítette a hozzászólásomat (és ezzel egyidejűleg a 2-esét is), az milyen ennél jobb megoldást ismer, mert soha nem árt tanulnunk.

Csak az a kár, hogy a korszakalkotó technológiáját már nem volt mersze leírni a nyomorultjának!

Nincs gondom azzal, ha valaki nem ért velem egyet, vagy jobbat tud, de akkor írja meg, hogy miért!

2018. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, az egy teljesen jó javítási mód. Kivágni, hornyolva beragasztani, glettelni, és csiszolni, ha lehet egybe lakkozni.

Ha nem látható annyira, akkor a régi résszel átcsiszolni és azzal összelakkozni. (a régi lakkra csak átcsiszolás után lakkozzál, különben feljön.

2018. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja az egyesnek igaza van, azt viszont neki is fel kell dolgoznia (én már jókat röhögök ezen), hogy van itt néhány frusztrált, semmihez sem értő véglény, kiknek nyomorában a legfőbb élvezetet mások lehúzása jelenti.

Rohadjanak meg, mi meg élvezzük az életünk és segítsük egymást :)

2018. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. ápr. 3. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!