Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Íme a házam alaprajza, ti...

Íme a házam alaprajza, ti hová tennétek cserépkályhát?

Figyelt kérdés

Bocsi a ronda rajzért, mobilon ezt tudtam csinálni :)

K-konyha

H-háló

N-nappali

F-fürdő

80nm

A 2 háló nappali felöli falán van 1-1 4téglás kémény,

+a konyhában és a fürdőben jó lenne valami kiegészítő fűtés, nehogy elfagyjanak a csövek, ehhez mit ajánlotok?

Idén max 500ezret tudok a következő télre felkészülésre költeni, ebből ki kell jönnoe a használt cserépkályhának ezt 130ért rakják nekem, a másik kályhának és a kiegészìtő fűtésnek a vizes helyekre.



2018. ápr. 4. 12:29
 1/5 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 4. 12:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a nappaliba tenném, nem tudom lehet e falat bontani, mert akkor abba a sarokba ahol a háló a folyosóról nyílik. Itt bontanék, a kályhaajtó konyha felé nézne, onnan lehetne rakni. A háló falát is megbontanám, oda lógjon be kicsit a kályha,akkor menne oda is meleg. Másik háló meg nyitott ajtónál is kap annyit, hogy alváshoz elég. Fürdőbe meg vennék egy kis berregőt( elektromos ventillátor)
2018. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nyilván arra az oldalára tenném, ahol egy fekvőkéménnyel tud csatlakozni a kéményhez.


Más:

Javasolnám neked a képfeltöltéshez a Képhost-ot, mert ezt ocsmány oldalt sokan már meg sem nyitjuk.

[link]

Én most csak nem figyeltem oda, de ilyen kérdésekre, amin ez a feltöltés van, általában nem válaszolok.

2018. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem, a bejárat a konyhával szemben, a nappaliba nyílik. Ez esetben tényleg ez az egyetlen ésszerű megoldás. Mindazonáltal, ha vályogházról van szó, óvatosan azzal az "átlógatással"!
2018. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Téglaház, a ház bejárata a konyhában van.
2018. ápr. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!