Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ezt a falat érdemes lenne...

Ezt a falat érdemes lenne lambériázni?

Figyelt kérdés
Panel lakásról van szó. Mivel szélső lakás, a szobám egyik teljes fala külső, déli. Télen hideg, nyáron meg meleg mert tűzi a nap reggeltől estig, tehát kéne rá valamilyen szigetelés. A lambéria megfelelő erre a célra? Nem penészedne, porosodna be alatta?
2018. ápr. 22. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Semmit nem fog szigetelni neked a lambéria. Ha tényleg ennyire rossz a helyzet, én tennék rá belülről egy 3cm nikecelt.
2018. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bogártanya, én mellőzném. Régen nagy divat volt, de lassan mindenki felszámolta.
2018. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Öt centi nikecell és arra a lambéria
2018. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

A lambéria nagyon ódivatú. Akkor már lehetne simán fa borítás amit szoktak dekorációként és aminél nincs a lambériára jellemző kinézet.


Viszont szigetelésnek jobb a konkrét szigetelő amit javasoltak előttem. Az fontos hogy teljesen rá kell ragasztani a falra és az elemek között is, mert ha pára jut be penészedhet. Amúgy ez a jó megoldás és szerintem lehet jó vastag is ha anyagilag futja.


wood wall interior

[link]


wood wall living room

[link]

2018. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!