Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Felújítási munkadíjak hogy...

Felújítási munkadíjak hogy szoktak alakulni?

Figyelt kérdés

Természetesen az anyagköltséget ki tudom kalkulálni, de a munkadíjat nem. Vidéken, "maszek" szakemberekkel csináltatva kb. milyen árak várhatóak az alábbi munkákra?


- laminált padló lerakása

- fürdő / wc komplett újítás (kád, zuhanytálca, szaniter, wc, csempe / járólapozás)

- konyha felújítása fentiek szerint (gépesítés csak a sütőre / főzőlapra terjedne ki + konyhabútor asztalossal)

- ajtó / ablak berakása per darab

- esetleg teljes villanyvezeték csere a házban konnektorokkal, kapcsolókkal


Köszönöm.


2018. máj. 4. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
2-3 millió
2018. máj. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi hatot számoltunk, akkor kevesebből is meglenne?
2018. máj. 4. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a munkadíj a többi függ attól milyen minőségű dolgokat vesztek.
2018. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
anyagdíjat sem tudod kalkulálni mert sok egyéb díj van: könyvelő, benzin, az anyag egy része hulladék lesz, stb..
2018. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig jókat derülök ezeken a kérdéseken:)

Hol, mi, mekkora, milyen ajtó/ablak, milyen falba, milyen/mekkora lapokkal, milyen fugaképpel, hány körös vezetékezéssel, milyen fogyasztókkal...

ki tudja ezeket...

mindegy, én kiszámoltam neked: 4.329.752,-Ft

2018. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyag NÉLKÜL 1 millió kb. Panellakás méret esetén. Az anyag még egyszer ennyi, vagy több, igény szerint. A teljes újravillanyozás 4-500.000. Szintén panel esetében.
2018. máj. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!