Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van esély rá, hogy a felújítás...

Van esély rá, hogy a felújítást a kulcsos vízvezeték kötés miatt "megúszom"?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy lakást, és kiderült, hogy az 5 rétegű vízvezeték csövet a falban (nem az aljzatban!) ezzel a módszerrel kötötték össze (6 db). Természetesen rácsempéztek.

Mennyire tuti a szivárgás? (kb.: 2 hónapja volt, most szivárgás nincs)



#kulcsos kötés #HEMCO
2018. máj. 13. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy szivárog, ha egyszer nincs jele?
2018. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szivárog, viszont "befosatott az internet népe", mivel azt írják, hogy ilyen kötést SOHA nem szabad falba vezetni, mivel kilazulhat....én viszont hosszú távra terveztem, és hát...nem vagyok nyugodt az ügyben....a pénzem elfogyott, így helyrehozni nem tudom...szóval ezért kérdeztem, hogy ennek mennyi lehet az esélye.
2018. máj. 13. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván falban nem kötünk. De hamár így van ne bántsd. Jó eséllyel az életben nem lesz vele problémád. Nekem az aljzatba letett csövem hibás volt gyárilag. Szivárgott persze csempézés után. Nekem is ilyen kulcsos idommal kellett megoldani a toldást. Ne bántsd. Ha falon kívül szeretnél kötni mindent újra kellene vezetékezni és szétverni mindent.
2018. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek az új toldási módszerek nagyon biztosak már .
2018. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És úgy kerek a történet hogy elmesélem hogy a felhasznált toldó szintén gyári hibás vot ismét vizesedett a fal egy idő után. Hát ujjabb bontás már másodszor véstem fel a járólapot. Hajszálrepedés volt a kulcsos toldón. Csere. Majd visza a járólap. De ezúttal csak homokkal töltöttem fel a cső körül és egy minimális csemperagasztóval raktam vissza egy lapot.
2018. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jól hangzik:(

Egyébként a csempe mögötti szivárgást hogy veszed észre? Vizesedik a fuga?

2018. máj. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!