Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 15 méter csatorna,15 méter...

15 méter csatorna,15 méter víz be illetve kivezetése a házból, +mosdó, kád, wc, bojler kiállások,150ezer munkadíj?

Figyelt kérdés

Szóval ezeket kell csinálnia a vízszerelőnek, csak kiállások, konkrétan még nem lesz kád, se mosdó, se wc... a falu egyetlen vízvezetékszerelője hasraütésre mondott nekem egy 150ezres munkadíjat, olcsóbban nem vállalja kijelentéssel...

Reális ez az ár? Elfogadjam? Mondjuk jelenleg m!ssal nemnagyon tudom megoldani. Mert messze vagyunk mindentől.



2018. máj. 22. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Magad, uram, ha szolgád nincsen.

A a 15 m árkot nem lehet probléma kiásni, beledobálod a csöveket, a többit a szaki megcsinálja. Így sokkal olcsóbban fog kijönni.

2018. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az árok már kiásva... a csöveket meg nem beledobálni szeretném, hanem azt hogy szakszerűen legyenek ott, és ne duguljon, törjön, faggyon...
2018. máj. 22. 11:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem drága.
2018. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok!
2018. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Víz szennyvíz cakk pakk kivitelezése magyarul. Nem drága.
2018. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És 130.000ft anyagár reális lehet?
2018. máj. 23. 07:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Valószínűleg az. De nem tudjuk pontosan miből mennyi kell. Az idomok apró dolgok de drágák . Lehet számla nélkül vásárol. De ha érdekel kérj részletes anyagárat. Akár ha csak egy papírra összeír mindent már képben leszel. De nem drága szerintem.
2018. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, de ha ennyire spórolni akarsz akkor kérj még 5 helyről árajánlatot.
2018. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy reális e az ár... mivel itt van 1-2 gyakori válaszadó, akiknek van rálátása... nem tudom miből szűrted le, hogy "ennyire spórolni akarok"...
2018. máj. 23. 13:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos drága minden. Mire mnden apróságot összeszámolsz öösszejön ez az ár. Tavaj fűtésátalakítást csináltattam. 500 ezerre számítottam és nagyon rosszul esett hogy 850 ezer lett a vége. A szerelő nagyon jó szaki és rendes ember . Mindennel tételesen el tudott számolni. Tényleg annyi volt.
2018. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!