Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Jó napot! Én most vagyok egy...

Hernádi Tamásné kérdése:

Jó napot! Én most vagyok egy házfelújításban, melynél kértem árajánlatot több helyről. A felkért vállalkozó ezt már bőven túllépte. Voltak előre nem látható plusz munkák, de ez nem kerülhetett ennyivel többe. A határidőt is túllépte. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Volt e szerződésetek az árról és az elvégzendő munkáról? Természetesen írásbeli szerződés?

Ha nem, akkor kb semmit.

2018. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Fogadni mernék ,hogy Orbán Lőrinc,vagy egy volt inasa. az.Ő nagy spiller és érti,hogyan kell lehúzni a legtöbbet.Az inas meg jó tanítvány volt.

Nehéz lesz lealkudni az árból az biztos,akárki csinálta.

Neki előre jelezni kellet volna,ha valami plusz ,az alkuban nem szereplő munkát is elkezd és csak ez után,ha veled megegyezett,akkor belekezdenie.

Ha nincs szerződés,akkor neki is nehéz követelőznie.

A határidő túllépés matt is alkudhatsz.

2018. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kötöttél szerződést, nem volt írásos árajánlat elfogadva írásban, sem szerződéses kötbér?

Ez esetben nagyon nehezen, bíróság előtt bizonyíthatsz, és pereskedhetsz évekig.

2018. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha nem volt írásbeli szerződés arra vonatkozólag, hogy akármennyit kér végül, köteles vagy kifizetni, akkor semmit nem tud tenni.


Sajnos tapasztalat, hogy mindenhol próbálják lehúzni embert.

2018. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!