Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A mosógép vezetéke nem ér fel...

A mosógép vezetéke nem ér fel a csempe tetején lévő konnektorhoz;kb 5cm kellene. Mi a legegyszerűbb megoldás?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 06:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy oldottam meg ezt a problémámat hogy fogtam egy régi számítógép tápegység hálózati kábelt. Levágtam úgy hogy kb 8 cm hosszú vezetékem legyen és a levágott részre szereltem egy kültéri konnektort amit hosszabbítóra szoktak tenni, tehát vízhatlant és direkt azért csináltam én hogy ne érjen földet és a mosógéptől is azért picit távol legyen hogy ha valamiért víz fröcsögne akkor ne ázzon még a mosógép tetején sem.

Amikor a mosógépre már nem volt garancia akkor szétkaptam és direktbe rákötöttem egy hosszabb vezetéket ami pont a konnektorig ért, és nem feszült azért rajta, tehát nem toldottam meg hanem direkt a gépre kötöttem rá mert az a legbiztosabb, és megvolt oldva.

A hosszabbító sem jó végleges megoldásnak de minimum másfeles vezetékkel nem lesz gond.

2018. jún. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!